Novinky v aplikaci Bidding Fox

Kateřina Šmajzrová
19. 6. 2017
1 minuta čtení

Aplikace Bidding Fox patří k nejoblíbenějším Mergadovým appkám — aby taky ne, když zvládá velkou spoustu rutinní práce s nastavováním biddingu. Její vývojáři zároveň stále pracují na tom, aby toho uměla víc. Co přibylo tentokrát?

Začneme zlehka — na stránce Diagnostika teď uvidíte jiné barvy grafů, než které jste byli zvyklí. Co na ně říkáte, je to přehlednější?

 

Druhou zajímavou věcí — tentokrát vizuálně i funkčně jsou grafy s vývojem ceny za proklik u jednotlivých produktů — snáze tak odhalíte chyby v nastavení vaší inzerce. Najdete je na kartě Produkty.

Další vylepšení představuje sloupec Settings v exportu do CSV souboru. V něm zjistíte, jaké nastavení se na konkrétní produkt v Bidding Foxu vztahuje. 

Tip: pro stažení do CSV je nutné vypnout blokování vyskakovacích oken, které mají některé prohlížeče nastavené. 

Zásadní, ale zároveň nejméně viditelnou změnou, je přepis interního algoritmu biddování pro rychlejší dosáhnutí biddovaných pozic. 

Vzhledem ke všem novinkám doporučují vývojáři zkontrolovat nastavení inzerce, jestli vše běží jak má. 

Pokud se o novinkách v aplikace nebo tipech pro její správu chcete dozvědět víc, mrkněte do fóra na speciální vlákno.

 

Kateřina Šmajzrová

Katka se panu Mergadovi stará o české texty, hlídá aby jim bylo rozumět a aby vás bavily. Taky točí videa a webináře pro ty, kdo jsou spíš na obrázky než na texty. Mimo to ráda chodí po horách a čte.