Vydělejte více na PPC reklamách díky kvalitním datům

S Mergadem snadno upravíte svá produktová data a otevřete nové prodejní kanály. Vše na pár kliků sami, bez čekání na programátora.

Jak Mergado zefektivňuje váš marketing

Segmentace zboží

Inzerujte pouze ty produkty, které se vám vyplatí. V Mergadu si produkty snadno rozdělíte do segmentů, například podle sezónnosti, kategorie nebo maržovosti, a ty posíláte do inzerce. 

Štítkování produktů

S chytrými pravidly si v Mergadu automatizovaně označíte produkty pro snadnější práci v PPC systémech. Rychleji tak spustíte reklamy a nebudete se trápit manuálním výběrem produktů. 

Mapování kategorií

Neztrácejte čas ručním přiřazováním produktů do správných kategorií. Nechte to na Mergadu, které zná stromové kategorie všech inzertních systémů.

Odstranění chyb ve feedu

Dost bylo zamítnutých produktů. Chybí vám GTIN, EAN, ID či nějaký jiný element? Mergado vás na tyto nedostatky samo upozorní a doporučí rychlé úpravy dat.

Vyzkoušejte Mergado zdarma

Dejte šanci hromadné úpravě produktových dat. Prvních 30 dnů používání Mergada máte zdarma. Ale pozor: pravděpodobně se už nikdy nebudete chtít vrátit k ručním úpravám.

Napojení na 650+ platforem

Napojte se na nové kanály a ukažte své produkty potenciálním zákazníkům. Díky převodníkům formátů je expanze na jakýkoli zbožový srovnávač či marketplace otázka jen pár kliků.

Vyzkoušejte Mergado zdarma

Dejte šanci hromadné úpravě produktových dat. Prvních 30 dnů používání Mergada máte zdarma. Ale pozor: pravděpodobně se už nikdy nebudete chtít vrátit k ručním úpravám.

Jsme oborový standard

7000 +

uživatelů

21 +

zemí

650 +

napojení

capterra mergado badge

Mohlo by vás zajímat

Případové studie

Poznejte tradiční i netradiční využití Mergada. Přečtěte si případové studie sepsané od profesionálů, kteří pracují s Mergadem.

Nápověda

Zajímá vás, jak Mergado funguje? Sepsali jsme pro vás podrobnou nápovědu plnou užitečných návodů. 

Fórum

Nenašli jste odpověď na svoji otázku? Prozkoumejte celé naše fórum či v něm rovnou položte otázku v sekci Poradna.