Šablony přehledně aneb nové náhledy ve Feed Image Editoru

Článek zveřejněn 21.04.2017
Vylepšení je ve Feed Image Editoru tentokrát opravdu dobře vidět – a vy díky němu uvidíte, jak bude konkrétní šablona vypadat na jednotlivých obrázcích. Stačí kliknout v záhlaví na kartu Náhledy a vybrat, kterou z vytvořených si chcete nechat zobrazit (a to včetně těch neaktivních). Na stránce se pak objeví 9 obrázků z konkrétní šablony. V případě, že nevyberete konkrétní šablonu se zobrazí až devět náhledů produktů z různých šablon. 
 
 
Nemusíte už tápat, co jste šablonou s názvem „Jarní akce“ mysleli a jak přesně vypadá. 
 
Snadno taky zjistíte, jestli vaše logo, které při tvorbě šablony vypadalo u samostatně vyfoceného produktu dobře a hezky sedělo, u oblečení na figurínách překrývá hlavu nebo jinou část obrázku. V takovém případě se můžete prokliknout rovnou do úprav šablony a chybu napravit. 
 
 
Drobnou vychytávkou je možnost přepnout se do zobrazení „bez úprav“ a zobrazit si tak produkty bez existujících šablon – a třeba tak zhodnotit, jak vybraný prvek obrázek doplňuje. 
 

Tip: Pokud chcete najít všechny články o Feed Image Editoru na jednom místě, stačí kliknout na konci článku na tag Feed Image Editor. Nebo rovnou navštívit jeho blog.

 

Přidat komentář