Srpnové novinky z Mergada

Článek zveřejněn 09.08.2018

Doufáme, že si léto užíváte naplno. A jestli musíte pracovat, Mergado vám práci pomůže zrychlit a zjednodušit. Máme opět pár novinek, tak pojďme na ně.

Nové druhy dopravy na Zboží.cz

Pro export Zboží.cz jsme do elementu DELIVERY přidali dva nové druhy dopravy. Jsou to výdejní místa GLS Parcelshop a dopravce RHENUS.

Dánské Miinto.com najdete už i v Mergadu

Nově v Mergadu najdete i formát Miinto.com s podporou pro všechny jeho jazykové verze. Celkem jich je šest, jsou to například Polsko, Švédsko nebo Norsko. Miinto se specializuje na módu.

Accounts a audit

Accounts jsou na úvodní stránce rozšířené o zkratku na audit XML feedu a na Mergado Store. A sám audit je doplněný o Zásilkovnu, která se stala podporovaným dopravcem pro slovenskou Heureku.

MergadoFest

Na podzim se můžete těšit na druhý ročník MergadoFestu. Komorní konferenci v Brně, jejímž letošním tématem bude expanze do zahraničí. MergadoFest proběhne 20. 9. 2018. Program bude složený ze 3 hlavních přednášek a z 8 workshopů.

Celý program zveřejníme už brzy, už teď vám prozradíme, že jednu z přednášek povede Jana Dzuričková z Unikum. A workshopy povedou například Jirka Guňka z Bidding Fox, Tomáš Hanáček či Tomáš Vrtík z Expandeco. Sledujte náš event a stránku, aby vám nic neuniklo, postupně budeme přidávat další informace.

 

A to je od nás vše. Máte nějaké otázky? Napište nám!

Přidat komentář