Black Friday

Black Friday je termín pro marketingovou událost pravidelně spadající na poslední listopadový pátek, kdy se obchodníci snaží získat zákazníky pomocí rozsáhlých slevových akcí. Od roku 2005 je v USA tradičně nejrušnějším nakupovacím dnem. Na velké oblibě za posledních několik let nabral i u zákazníků a prodejců českého online trhu.

S Mergadem a jeho aplikacemi dokážete hromadně vylepšit inzerci vašeho e-shopu tak, abyste v průběhu Black Friday zaujali co nejvíce zákazníků.

Odborné články o akci Black Friday:

Jak pracovat na předvánočních a povánočních kampaních – Libor Toporcer, Invelity

Do studia MergadoTV jsme nedávno pozvali Libora Toporcera. Pracuje ve zvolenské agentuře Invelity jako kampaňový stratég. Několik let se věnuje nastavování středně velkých a velkých e-shopů nejen na Slovensku.

05.12.2019
Rozšiřte řady svých zákazníků při podzimních slevových akcích

Druhá polovina podzimu přináší prodejcům největší zisky za celý rok. Do tohoto období se v ČR soustředí i několik slevových akcí, které jim k větším ziskům pomáhají. Zúčastněte se jich i s vašimi či klientskými e-shopy, je nejvyšší čas se připravit.

25.10.2018
Jak využít Feed Image Editor pro Black Friday a Cyber Monday

Black Friday a Cyber Monday se nezadržitelně blíží. Některé e-shopy se tuto událost rozhodly využít nejen v období 24. a 27. listopadu a protáhnou ji na celý týden. Jestli jste se také rozhodli zapojit, můžete využít aplikaci Feed Image Editor, která vám pomůže zviditelnit vaše produkty.

20.11.2017