Začínáme s Mergadem

Proč zbožové srovnávače?

Srovnávače zboží jsou vysoce konverzním kanálem, kam uživatelé cíleně chodí nakupovat. Jejich konverze jsou proto několikanásobně vyšší než například u standardní PPC reklamy. Pomocí Mergada lze navíc spravovat inzerci na srovnávačích zboží bez zásahů do administrace e-shopu.
Inzerce na “zbožácích” je vhodná pro většinu e-shopů a sortimentu. Důkladně inzerci zvažte pouze v případě, kdy nabízíte unikátní zboží.

Co je to Mergado a co vlastně umí?

Mergado je nástroj pro úpravu vašich feedů. Pracuje online, netřeba jej jakkoli instalovat. S Mergadem můžete svoji inzerci spravovat odkudkoli, a to s neomezeným počtem uživatelů. 

Jak s Mergadem začít

  1. Nejprve je zapotřebí vytvořit si uživatelský účet
  2. Poté nahrajete do Mergada své XML feedy - zde: https://app.mergado.com/project/new/
  3. Propojíte Mergado s vyhledávači zboží
  4. zjistíte chyby
  5. opravujete
  6. Aktivujete aplikace

Využijte agenturu

Pokud nemáte čas nebo chuť studovat, jak inzerci optimalizovat svépomocí, pak jsou vám k dispozici naše certifikované agentury. Odborníci z těchto agentur pracují s Mergadem každý den a díky svým bohatým zkušenostem klientům zpravidla ušetří spoustu času i peněz.

Najít agenturu

 

Udělejte si audit XML

Pomocí našeho Auditu XML odhalíte základní formální chyby třinácti nejpoužívanějších formátů feedů. Audit je zdarma a k ničemu vás nezavazuje. Velkou část nalezených chyb lze opravit pomocí Mergada. K auditu potřebujete pouze URL vašeho XML feedu.

Spustit audit

Přečtěte si nápovědu a FAQ

Pokud dlouhé odstavce nejsou nic pro vás, zkuste naši videonápovědu. Základní práci s Mergadem i jednotlivými aplikacemi vám ukážeme v seriálu instruktážních videí.

Přečíst nápovědu

 

Někteří klienti o svých problémech raději diskutují. Těm je pak k dispozici Mergadovo Forum. Na fóru často potkáte některého z certifikovaných specialistů, který vám rád poradí s vaším problémem.