Domodi.cz


Jako virtuální nákupní galerii a sociální síť zároveň, tak se vidí Domoci.cz. Pro inzerenty jde především o web s komunitou, který spojuje vybrané položky zboží do kolekcí. Zboží importuje z XML souborů a inzerovat lze jak v placeném, tak bezplatném režimu. Za zmínku stojí, že autorem je tým kolem společnosti Miton, který zrodil například Heureku.

Logo Glami

Virtuální nákupní galerie Domodi.cz změnila od července 2015 svůj název na Glami.cz. Proč? Zjistil jsem pro vás podrobnosti.

Domodi, Tomáš Hodboď

Tomáše Hodbodě můžete znát jako bývalého náčelníka Heureky. Nebo člena „Miton boys“. Já ho znám především jako šikovného a chytrého chlapíka, jehož skvělé pracovní výsledky nejsou náhodou. Čas si na mne udělal v liberecké kanceláři projektu, na kterém nyní pracuje nejvíc - Domodi.

TOP srovnávače / porovnávače zboží v ČR v roce 2014 dle NetMonitoru, loga

Byla v roce 2014 větší Heureka či Zboží.cz? Co přinesl redesign Zboží.cz z pohledu návštěvnosti? Přečtěte si odpovědi na tyto i další otázky v následujícím stručném souhrnu výsledků roku 2014.

Mergadovy novinky

Na konci ledna jsem sliboval, že novinky v mé administraci budou pokračovat. Přečtěte si, jaké vychytávky pro Vás mám nyní.
Přihlásit se k odběru RSS - Domodi.cz