Magento

Magento je jednou z předních platforem současného otevřeného obchodu, která úspěšně integruje digitální a fyzické nakupování. Vedle své vlajkové open source platformy nabízí rozsáhlé řešení založené na cloudových technologiích včetně technologií pro správu obchodů a řízení objednávek. Díky tomu, že je společnost podporována globální sítí partnerů, obchoduje také s množstvím rozšíření pro vývoj online marketingových nástrojů.

Odborné články o platformě Magento:

Poznejte platformu Magento. Poradí vám firma Magexo

Pracujete nebo se chystáte využívat oblíbenou e-shopových platformu Magento? Na jedno z nejpoužívanějších řešení pro e-shopy se zaměřuje i firma Magexo, která české klienty zapojuje do celosvětové e-commerce.

23.02.2021
Nastavte si GLAMI piXel v modulu Mergado Pack

Mergado Marketing Pack je modul, který umí propojit Mergado s často používanými e-shopovými platformami. Nově mezi funkce modulu přibyla možnost nastavení GLAMI piXelu, a to pro všechny tři podporované platformy – PrestaShop, Magento, OpenCart a WooCommerce.

23.10.2018
Představujeme modul Mergado Pack pro Magento

E-shopy vznikají na různých platformách s jejichž feedy pracuje Mergado. Aby mohl lépe zpracovávat data z platformy Magento, vznikl pro něj modul Mergado Marketing Pack podobný tomu, který existuje pro PrestaShop. 

25.09.2017