Představujeme modul Mergado Pack pro Magento

Článek zveřejněn 25.09.2017

E-shopy vznikají na různých platformách s jejichž feedy Mergad pracuje. Aby mohlo lépe zpracovávat data z platformy Magento, vznikl pro něj modul Mergado Marketing Pack podobný tomu, který existuje pro PrestaShop. 

Magento je jednou z nejrozšířenějších platforem, na které si můžete vytvořit svůj e-shop. Jedná se o open source do kterého je možné přidávat různé moduly, které vylepšují jeho funkce. Takovým modulem je i Mergado Marketing Pack pro Magento

Co byste o něm měli vědět?

  • Úlohou Mergada Marketing Packu je vytvářet lepší datové XML soubory. Momentálně je na světě první verze, která generuje Mergado Product XML feed. Je to univerzální datový formát, ze kterého je možné v aplikaci Mergado vygenerovat libovolný XML feed pro jakýkoli cenový porovnávač. 
  • Modul také umožňuje generovat dostupnostní feed pro Heureku a logovat jednotlivé akce pro snazší technickou podporu. Stejně tak umí generovat nákladový feed ve formátu Mergado Analytic XML.
  • Momentálně existuje ve třech jazykových mutacích, a to češtině, slovenštině a angličtině. Kromě už vyjmenovaných funkcí díky němu také můžete exportovat kategorie ve formátu Mergado Category XML.
  • Celý modul je navíc zadarmo. 

První verze Mergado Marketing Packu pro Magento zatím neumí upozornit na novou verzi, proto vám doporučujeme sledovat tuto stránku. Zároveň vám o aktualizacích dáme vědět na fóru a sociáních sítích. Postupně budou v modulu přibývat další funkce, jako je tomu u modulu pro PrestaShop. Plánujeme třeba možnost přidávat propojení s Heurekou či Google Nákupy. 

>> Stáhnout modul Mergado Marketing Pack pro Magento, verze 1.0.

Komentáře

Dobrý den, nevyjde v dohledné době tento modul pro Magento 2? Klidně svůj e-shop přihlásím do testovacího provozu :-)
S pozdravem
Viktor Malcev

viktor/Úterý, 14. Srpen 2018 - 13:45

Přidat komentář