Vendor

Vendor je označení pro subjekt zastupující značku na daném trhu. Obvykle jde o výrobce nebo hlavního dovozce značky. Vendor obvykle zásadní vliv na viditelnost dané značky na trhu, plánování i financování marketingových aktivit, řízení distribuce a další strategické činnosti. 

Odborné články o vendorech:

„...Proč oni uvádějí ceny takhle a my jinak?...“, se ptáte na školeních opakovaně. Často v tom má prsty akce „cashback“ od dodavatele zboží. A protože tu opět takové akce máme, popíši, jak se věci mají.

10.12.2015
Zboží.cz - vendor značky, ilustrace

Nové bannerové reklamní formáty pro vendory značek zavedlo od 1. června 2015 Zboží.cz. Navažme proto na článek o Heureka ProductADS a představme si tyto nové reklamní formáty Zboží.cz.

13.07.2015
Heureka Product Ads, ilustrace

Odstartujme náš seriál článků o reklamních formátech pro vendory značek zánovní službou ProductADS. Představme si ji a povězme si o prvních zkušenostech.

09.07.2015
Vendor značky, ilustrace

Vendor, to slůvko začíná vystrkovat růžky v hantýrce internetových marketérů. Garantuji vám, že v letošním roce o něm ještě uslyšíme. Pojďme si proto říct, o co přesně jde, a jaký význam mají vendoři pro váš e-shop.

22.06.2015