Upozorněte na Favi na český výrobek

Specializovaný vyhledávač zboží Favi, působí nejen v Česku, ale i na Slovensku, v Rumunsku či v Polsku. Pokud obchodujete s nábytkem a dekoracemi do bytu i zahrady, je pro vás určitě vhodným místem. Pro dva milióny návštěv mesíčně se to vyplatí, co myslíte?

Inspiraci najdete na Favi

Favi není pouze místem, kde můžete hledat a porovnávat produkty ze segmentu nábytku, koupelen, kuchyní či sanity, najdete tu také inspiraci. Svůj obchod jednoduše přidáte zde. Víc o tom, jak na Favi, se dočtete na našem blogu.

Dnes má české Favi dva milióny návštěv měsíčně. Najdete tu přes 500 obchodů a téměř 1 milion produktů. Na Slovensku má přes 200 obchodů a stále roste. Favi pro své české a slovenské uživatele vytvořilo také aplikaci pro Android i Apple.

Aplikace Favi. Zdroj: favi.cz

Upozorněte na domácí výrobek

Abyste svůj produkt zviditelnili co nejvíc, je u něj třeba uvádět jeho parametry. Čeští výrobci se mohou tešit na novinku – zavedení filtru na české výrobky. U těchto produktů bude Favi zobrazovat českou vlajku. Doteď filtrování fungovalo pouze pomocí zadání slova „české“ do vyhledávacího pole.

Informaci o českém výrobku dodáte Favi v Mergadě jednouchou úpravou parametru:

1. Vytvoříte si výběr či výběry, ve kterých budou české výrobky (tip na pravidlo výběr výčtem)
2. Přidáte si parametr Specifikace na stránce Elementy (PARAM|Specifikace)
3. Vytvoříte si nové pravidlo typu Přepsat, kterým element naplníte hodnotou "český výrobek" a pravidlo aplikujete na výběry z bodu 1. s českými výrobky
4. Přegenerujete data

<PARAM>
<PARAM_NAME>Specifikace</PARAM_NAME>
<VAL>český výrobek</VAL>
</PARAM>

Zdroj: favi.cz

Přidat komentář