Ozvěny Ecommerce Expo – videorozhovor se Simonou Kijonkovou

Lukáš Horák
16. 2. 2018
1 minuta čtení
Ozvěny Ecommerce Expo – rozhovor se Simonou Kijonkovou

Proč je nyní vhodný čas na to vrhnout se do e‑commerce byznysu v zahraničí, na jaké aspekty se soustředit při vstupu na východní trh či jaké jsou rozdíly v mentalitě zahraničních zákazníků. Nejen na tyto otázky jsme se ptali zakladatelky doručovací služby Zásilkovna.cz, Simony Kijonkové.

Od snu v obývacím pokoji až po expanzi do více než desítky evropských států. Proč je nyní vhodný čas na to vrhnout se do e‑commerce byznysu v zahraničí, na jaké aspekty se soustředit při vstupu na východní trh či jaké jsou rozdíly v mentalitě zahraničních zákazníků oproti Čechům a Slovákům. Podívejte se na inspirativní rozhovor, který jsme na letošním pražském Ecommerce Expu vedli se zakladatelkou doručovací služby Zásilkovna.cz, Simonou Kijonkovou.

Lukáš Horák

Lukáš se v Mergadu stará o většinu komunikace v češtině. Prostřednictvím blogu, e‑mailu a sociálních sítí pravidelně zásobuje čtenáře aktualitami z e‑commerce a novinkami a tipy z Mergada. Pokud zrovna není copywriterem, užívá si prosté věci jako badminton, výlety mezi utajené skvosty osmdesátkové hudby a plody moře podávané s červeným vínem.