Termín Winter MergadoFestu 2020 bohužel rušíme

Vzhledem k vyhlášení vlády ze dne 10. 3. 2020 musíme termín konference zrušit.

Ale nezoufejte. I když se Winter MergadoFest 19. 3. konat nebude, pokusíme se udělat vše pro to, abyste o inspiraci jak na zahraniční expanzi nepřišli. Pokud stihneme najít náhradní termín ještě před létem, budeme vás včas informovať. Zatím se na Vás budeme těšit na podzimním MergadoFestu, a to 17. 9. 2020 v Brně.

 

 

V roce 2020 neproběhne pouze jeden MergadoFest. Protože máme mnoho příznivých ohlasů a marketingové akce nejen rádi navštěvujeme, ale i pořádáme, rozhodli jsme se zorganizovat zimní verzi našeho oblíbeného dne plného nových informací, networkingu a vzájemné inspirace. Hlavní téma je expanze do zahraničí.

Naše pozvání na vedení přednášek přijalo několik odborníků z velkých společností české a slovenské e-commerce, které mají rozsáhlé zkušenosti s fungováním na zahraničních trzích.

Kdy a kde?

Zapište si do kalendáře: 19. 3. 2020 na ulici Kounicova 20 v Brně od 8.30 do 16.00. Od půl desáté začnou přednášky, které potrvají 45 minut. Před obědem účastníky čekají dva vstupy. Po obědě budou následovat dva bloky přednášek a pauza na kávu. 

Winter MergadoFest se odehraje v divadle BuranTeatr

Co?

Zimní edice MergadoFestu bude mít oproti hlavní události lehce odlišný koncept – všechny přednášky se odehrají na jedné stage. Jako spíkři vystoupí Jan Kotek z Heureky, Karel Lyčka ze Zásilkovny, Ján Kešelák z GLAMI, Marek Daňko z Feed Image Editoru či naši Anna Grzelczak, Petr Mindl a Luděk Volejník.

Jak je naším zvykem, na závěr připravujeme after party, kde si spolu neformálně popovídáme.

Jak bude vypadat Heureka marketplace a jaké to přinese možnosti pro e-shopy. Jak jsme daleko od propojení 9 zemí v jednu Heureka platformu nebo jak dnes vypadá expanze e-shopů za podpory Heureky? To vše vám poví Honza už 19. 3. během zimního vydání Mergado Festu.

A brief overview of Polish e-commerce market. Current trends, popular platforms and much more are going to be tailored into an interactive presentation that will enrich your knowledge about Polish ecommerce market.

Expanze má smysl! Jedním z nejdůležitějších pilířů je logistika. A jelikož začátky mohou být zapeklité, je důležité volit ty správné strategické partnery. Jste si jistí, že znáte všechny své možnosti?

Využijte Mergado při expanzi do zahraničí! V přednášce si ukážeme dva pohledy: v čem pomůže Mergado marketérům a agenturám, kteří chtějí oslovit zahraniční klienty a obdobně pokud přímo provozujete e-shop a míříte s prodejem zboží na nové trhy, dozvíte se, jaké funkce Mergada můžete při expanzi využít.

Módny vyhľadávač GLAMI otvoril minulý rok 3 nové trhy a celkovo tak pôsobí už v 15-tich krajinách. Ján Kešelák, ktorý v GLAMI projekt expanzie vedie sa podelí o skúsenosti, ktoré pri otváraní nových trhov v GLAMI získali. Zároveň sa podelí o tipy, ako môžu lokálne eshopy využiť GLAMI pri vlastnej expanzii do zahraničia.

Produktové obrázky tvoria dôležitú súčasť vášho e-shopu a pri prípravách na zahraničnú expanziu by ste im mali venovať pozornosť. Spolu sa pozrieme na najčastejšie chyby, ktoré sa vyskytujú v e-shopoch a ukážeme si, ako ich s pomocou Feed Image Editoru rýchlo a efektívne odstrániť. Vydajte sa s nami na cestu k ideálnemu image feedu a naštartujte expanziu do zahraničia na plné pecky.

Pochopte, v čem vám pomohou doplňkové moduly do e-shopových platforem PrestaShop, WordPress a OpenCart. V první polovině si popíšeme možnosti exportu datových souborů v různých jazykových verzích a měnách. Pokračovat budeme důležitými výhodami, mezi které patří funkce integrace sledovacích kódů reklamních kanálů jako Google Ads, Facebook Pixel atd., integrace GLAMI při prodeji na několika jazykových verzích či využití Mergado Packu v režimu multistore.

Co s sebou?

Bude se hodit něco na poznámky.

Za kolik?

Zadarmo. Chceme se potkávat a vyměňovat zkušenosti. Na událost je pouze třeba se registrovat a ulovit si místo.

Internety

Wifi v BuranTeatr je, ale ve větším počtu návštěvníků může být problém s připojením, proto se nebojte použít vlastní data. Pokud budete z MergadoFestu postovat na některou ze sociálních sítí, označte Mergado. Děkujeme.

Zeptej se!

Máte otázky k MergadoFestu? Napište na mergado@mergado.cz. Aktuální informace budeme zveřejňovat taky na FB události.

Pokud byste chtěli návštěvu MergadoFestu spojit s některým z našich školení, zde najdete jejich přehled.

 

Podívejte se, jak vypadal MergadoFest 19.