Propojení Zásilkovny a Alzy výrazně usnadňuje přebírání zboží

Článek zveřejněn 12.05.2020

Nová spolupráce Zásilkovny a AlzaBoxu se zaměřuje na bezkontaktní výdejní místa. Tento unikátní projekt českým zákazníkům přinese lepší možnosti dopravy objednávek a jejich komfortnější vyzvednutí. Podívejme se, co tato novinka obnáší.

Nová příležitost pro e-shopaře

První projekt tohoto druhu v Česku spojil bezpečnost AlzaBoxu s vysokým standardem dodání zboží Zásilkovny. Do nové služby je zatím zapojených 10 boxů v Praze, v plánu je postupné rozšiřování na celou Českou republiku. Nový způsob dopravy přes AlzaBox už je zákazníkům k dispozici v košících na e-shopech i přímo v aplikaci Zásilkovny.

 

AlzaBox a Zásilkovna spojili sily. Zdroj:https://blog.zasilkovna.cz/zasilkovna-a-alza/

Jednoduché zapojení do projektu

Princip AlzaBoxů funguje stejně jako přebírání zboží na jakékoliv výdajně Zásilkovny. Cena za nový způsob doručení je stejná jako u běžné zásilky. E-shopy nic nemusí dodatečně implementovat či upravovat.

Pro zákazníka se nic nezmění ani v případě přehledu o doručení – e-mailové či SMS upozornění budou nadále pravidelně informovat o vyzvednutí zásilky. Možnost jejího vyzvednutí v boxu trvá do půlnoci následujícího dne. Na bližší detaily o této novince vám odpoví FAQ Zásilkovny.

 

Vylepšete služby vašeho e-shopu v tomto období, kdy se každá konkurenční výhoda obvzlášť počítá. Možnost bezkontaktního vyzvednutí zboží zákazníkům poskytuje bezpečný způsob jeho doručení. Pomocí Mergada si všechny informace o doručení zboží pohodlně a hromadně nastavíte tak, abyste z nich na srovnávačích zboží udělali užitečnou přednost.

 

Mohlo by vás zajímat:

PROBIDDING 2019 – Rozhovor s Milanem Šmídem, Zásilkovna

Další známá tvář, se kterou jsme se potkali na konferenci PROBIDDING 2019, byl Milan Šmíd. Milan se nedávno stal marketingovým ředitelem skupiny Packeta, která vlastní českou jedničku přes logistiku – Zásilkovnu.

30.05.2019
Získejte konkurenční výhodu v dopravě zboží do Polska

Dejte polským zákazníkům větší důvod, proč nakoupit právě u vás – poskytněte jim možnost využívat nejoblíbenější odběrná místa v Polsku, Paczkomaty. Tuto službu dopravce InPost od listopadu nabízí Zásilkovna.

04.12.2018

Přidat komentář