Získejte certifikaci Bidding Fox Master
Dokažte klientům, že jste skutečnými mistry v biddingu. Máte přehled v ovládání Bidding Fox a víte, co dělat, aby se vámi stanovené cíle naplňovaly? Staňte se Bidding Fox Masterem. Pro získávání nových klientů je důležité, aby viděli, že svoji práci odvádíte kvalitně.
Bidding Fox Master
Certifikaci mohou získat:
- zaměstnanci agentur – pokud získáte titul Mastera, vaše agentura se stává certifikovaným partnerem
- freelanceři
Co vám zisk certifikace přinese:
- Doporučení vašich služeb uživatelům, kteří mají zájem o správu účtu či jednorázovou pomoc.
- Zřízení profilu vaší agentury na webu Bidding Fox.
- Možnost odborných konzultací.
- Pravidelná setkání, na nichž vám BF konzultanti představí blížící se novinky.
- Návody a postupy, jak novinky využít.
- Certifikát a propagační materiály na váš web.
Pro získání partnerství je potřeba:
- spravovat minimálně 2 e‑shopy v aplikaci Bidding Fox
- dobrá orientace v aplikaci a schopnost vyřešit vzniklé situace
- projít školením biddingu
Pokud všechny podmínky splňujete, přihlaste se touto cestou, Bidding Fox vám zašle zadání testu a probere s vámi další postup.
Cena a platnost
Zisk certifikátu nepodmiňuje žádná cena, vybraní uživatelé jej získávají zdarma. Certifikát se vydává na jméno správce, který o certifikaci požádal. Tým Bidding Fox zdůrazňuje, že mu záleží na tom, aby se se všemi Mastery znal osobně a mohl se na ně spolehnout stejně jako Masteři na něj.
Platnost certifikace je na rok. V závislosti na změnách a vylepšeních v aplikaci BF rozhodne, zda bude nutné, abyste vyplnili aktuální verzi testu.
Zvukový záznam videa si můžete pustit na našem podcastu Mergado To Go:
Nechte své kvality vidět. Odznak certifikace Bidding Fox Master vám usnadní cestu k novým zákazníkům. A vy už je pak svými schopnostmi snadno přesvědčíte, že si vybrali správně.

Lukáš se v Mergadu stará o většinu komunikace v češtině. Prostřednictvím blogu, e‑mailu a sociálních sítí pravidelně zásobuje čtenáře aktualitami z e‑commerce a novinkami a tipy z Mergada. Pokud zrovna není copywriterem, užívá si prosté věci jako badminton, výlety mezi utajené skvosty osmdesátkové hudby a plody moře podávané s červeným vínem.
Po půl roce se v certifikaci Bidding Fox sešla vybraná společnost.
Samí šikovní marketéři :-)