Kterak pan Mergado na automatickou fakturaci přechází

Někdo má automatickou pračku, jiný převodovku a pan Mergado teď rozbíhá automatickou fakturaci! Co to pro vás znamená a jak nám s ní můžete pomoci?

Až doposud jsme faktury v Mergadu vystavovali ručně — to se neobešlo bez překlepů a přehlédnutí a navíc taková fakturace spolkla spoustu času náčelníka Michala. Vývojáři proto připravili fakturaci automatickou. Kromě faktur se osamostatní i připomínkové e‑maily s informacemi o faktuře po splatnosti nebo konci zkušebního období.

Co se pro mě změní?
Ve výsledku se pro zákazníky a uživatele Mergada nezmění nic. E‑mail s fakturou nebo upozorněním přijde ve stejném znění a ze stejné adresy, jen za jejím vystavením si místo Michala můžete představit bota. 

Musím něco někde nastavovat?
Změna nastavení není potřeba, prosíme Vás ale, abyste si zkontrolovali fakturační údaje u svého účtu, odkud je do faktur přenášíme, a v případě chyb je opravili. Zaměřte se prosím zejména na fakturační období, IČO a e‑mail, na který má faktura odejít. 

Kdy mám změnu čekat?
Automatizaci faktur (podléhající lidské kontrole) využijeme částečně už za 14 dní v červnových fakturách. Výzvy k zaplacení stávajících faktur budeme automaticky rozesílat už od středy 18. května — pokud by se vám na jejich znění nebo obsahu něco nezdálo, určitě nám napište — na e‑mail nebo do fóra, kde je k tomuto tématu zřízené samostatné vlákno. 

 

Kateřina Šmajzrová

Katka se panu Mergadovi stará o české texty, hlídá aby jim bylo rozumět a aby vás bavily. Taky točí videa a webináře pro ty, kdo jsou spíš na obrázky než na texty. Mimo to ráda chodí po horách a čte.