Pohlídejte si chod e-shopu s appkami společnosti Ordelogy. Jejich funkce vám představí nový díl AppDate

V Mergado Store přibyly před časem aplikace mladé vývojářské firmy Ordelogy. Nástroj pro kontrolu webu Monitoring Horn a automatický pomocník Cron Runner, které vám výrazně usnadní správu vašeho obchodu. Jak přesně appky fungují? Jejich rozhraní a kvality vám představí specialista Martin Čtvrtníček v další části seriálu AppDate.

Ve videu vám Martin prozradí:

00:24 Čím se zabývá firma Ordelogy?

00:48 Jaké funkce nabízí aplikace Cron Runner?

01:12 Pro koho je appka určena?

01:53 Jaký je nejčastější případ využití Cron Runneru?

02:42 Jak výrazně ušetří uživatelům aplikace čas?

03:28 Kde najdeme informace o appce Cron Runner?

04:00 Co dokáže aplikace Monitoring Horn?

04:50 Jak často kontroluje aplikace vybrané stránky či odkazy?

05:20 Jakým způsobem dostane uživatel upozornění, že nemá doménu v pořádku?

05:40 Jak dlouhá je zkušební doba pro aplikaci Monitoring Horn?

06:00 Jaké novinky chystá tým Ordelogy?

 

Aplikace aktivujete v Mergado Store⬇

Monitoring Horn

Aplikace Monitoring Horn kontroluje dostupnost webu nebo inzertních prvků 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. V případě výpadku webu uživatel dostane upozornění, na které může reagovat a předejít možným ztrátám kvůli nefunkčnosti webu. Automaticky kontroluje i reklamní prvky na cizích webech, jako jsou například zakoupené bannery.

Cron Runner

Používání aplikace Cron Runner vám zajistí pravidelné spouštění webových procesů, rozšíření či pluginů. Efektivně ji využijete pro udržení funkčnosti vašich stránek, ale také při aktualizaci a importu produktů na e-shopu. Appka nabízí přehled nastavených cronů, možnosti úprav jejich nastavení, pozastavení a opětovného spuštění.

Mohlo by vás zaujímať:

Analytický a cenový nástroj v jednom. Seznamte se s aplikací Pricing Fox

Výhodná cena je pro zákazníka jedním z nejpřesvědčivějších argumentů k nákupu. Jak zabezpečit, aby byla cenotvorba stále příznivá pro e-shop i nakupujícího? Vyzkoušejte aplikaci Pricing Fox, která ohlídá cenu automaticky a přesně podle vašich požadavků. O tom, jak ji využít na maximum, jsme si popovídali v nejnovějším dílu AppDate se specialistkou na pricing, Dominikou Postavovou.

26.11.2020
Jak spravovat e-shopy v době Covidu-19? Pusťte si tipy agentury Unifer

Druhá vlna pandemie Covidu-19 a přesun zákazníků do online prostředí pohnula s marketingovými strategiemi každého obchodu. Využijte zkušenosti agentury Unifer, které získala na jaře a inspirujte se, jak na úspěšný chod e-shopu.

13.11.2020
Vytěžte z affiliate maximum. Pomůže vám XML feed na míru od Mergada

Potřebujete zkvalitnit propagaci e-shopu? Vyzkoušejte oslovit affiliate partnery a dodat jim unikátní inzertní prvky, se kterými získáte konkurenční výhodu. Jedněmi z nich jsou affiliate XML feedy.

29.10.2020

Přidat komentář