Pohlídejte si chod e-shopu s appkami společnosti Ordelogy. Jejich funkce vám představí nový díl AppDate

Článek zveřejněn 21.01.2021

V Mergado Store přibyly před časem aplikace mladé vývojářské firmy Ordelogy. Nástroj pro kontrolu webu Monitoring Horn a automatický pomocník Cron Runner, které vám výrazně usnadní správu vašeho obchodu. Jak přesně appky fungují? Jejich rozhraní a kvality vám představí specialista Martin Čtvrtníček v další části seriálu AppDate.

Ve videu vám Martin prozradí:

00:24 Čím se zabývá firma Ordelogy?

00:48 Jaké funkce nabízí aplikace Cron Runner?

01:12 Pro koho je appka určena?

01:53 Jaký je nejčastější případ využití Cron Runneru?

02:42 Jak výrazně ušetří uživatelům aplikace čas?

03:28 Kde najdeme informace o appce Cron Runner?

04:00 Co dokáže aplikace Monitoring Horn?

04:50 Jak často kontroluje aplikace vybrané stránky či odkazy?

05:20 Jakým způsobem dostane uživatel upozornění, že nemá doménu v pořádku?

05:40 Jak dlouhá je zkušební doba pro aplikaci Monitoring Horn?

06:00 Jaké novinky chystá tým Ordelogy?

 

Aplikace aktivujete v Mergado Store⬇

Monitoring Horn

Aplikace Monitoring Horn kontroluje dostupnost webu nebo inzertních prvků 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. V případě výpadku webu uživatel dostane upozornění, na které může reagovat a předejít možným ztrátám kvůli nefunkčnosti webu. Automaticky kontroluje i reklamní prvky na cizích webech, jako jsou například zakoupené bannery.

Cron Runner

Používání aplikace Cron Runner vám zajistí pravidelné spouštění webových procesů, rozšíření či pluginů. Efektivně ji využijete pro udržení funkčnosti vašich stránek, ale také při aktualizaci a importu produktů na e-shopu. Appka nabízí přehled nastavených cronů, možnosti úprav jejich nastavení, pozastavení a opětovného spuštění.

Mohlo by vás zajímat:

AppDate #7 Jak pracovat s aplikací Translating Parrot

Zaujala vás možnost automatického překladu od appky Translating Parrot? V sedmé části rubriky AppDate naleznete tipy a příklady použití právě pro ni. Její product owner, Martin Čtvrtníček, vám povypráví nejen o jejích funkcích, ale také o připravovaných novinkách ve firmě Ordelogy a jejich nové appce v Mergado Store.

02.12.2021
Jak probíhala organizace osmého ročníku ShopCampu z pohledu Johany Kapošváryové?

Letošní ShopCamp se v plné síle vrátil do prostor ČVUT v Praze a opět přivítal česko-slovenskou e-commerce komunitu. Jak vzniká offline akce s ohledem na pandemická opatření? A jaké poznatky si odnesl ShopCamp tým z netradičního ročníku 2020?

30.09.2021
Poznejte blíže Biano novinky v rozhovoru s Paulínou Palíkovou

Jako mediální partneři jsme letošní ShopCamp využili naplno. Pro Mergado TV jsme natočili sérii zajímavých rozhovorů a dnes vám přinášíme další z nich. Se specialistkou Paulínou Palíkovou jsme si popovídali o nových funkcích v srovnávači Biano.

23.09.2021

Přidat komentář