Bidding Fox zpřehlednil svoji diagnostiku a připravuje konferenci o biddingu

Lukáš Horák
8. 3. 2019
2 minuty čtení
Bidding Fox zpřehlednil svoji diagnostiku a připravuje konferenci o biddingu

Měsíc co měsíc vývojáři Bidding Foxu do aplikace přidávají nové funkcionality, které zjednodušují nastavování biddingových strategií a přehled mezi nimi. Tentokrát se zaměřili na vylepšení podstránky Diagnostika. Chystají také první konferenci o biddingu v ČR.

Měsíc co měsíc vývojáři Bidding Foxu do aplikace přidávají nové funkcionality, které zjednodušují nastavování biddingových strategií a přehled mezi nimi. Tentokrát se zaměřili na vylepšení podstránky Diagnostika. Chystají také první konferenci o biddingu v ČR.

Novinky v Bidding Fox vylepšují podstránku Diagnostika

Propojením Diagnostiky a Událostí získáte pravidelný přehled o dění ve strategiích

Nově nasazená možnost propojení podstránek Diagnostika a Události vám umožňuje dostat informace o problémech ve vaší inzerci víc na oči. Už vám tak nikdy neutečou zprávy o propadech či nárůstech prokliků či odpárování produktů a vy na ně dokážete včas zareagovat.

Získávejte upozornění na výkyvy v inzerci rovnou do e‑mailu

Svůj přehled o tom, co se ve vaší inzerci děje, dokážete s novým releasem ještě zvýšit. Na podstránce Diagnostika nově nastavíte zasílání notifikací o neobvyklých událostech přímo do e‑mailu nebo do Mergada.

Seřaďte si diagnostické boxy podle potřeby

Lišákova stránka Diagnostika poskytuje důležité informace pro optimalizaci biddingu, souhrn problémů a varování ohledně probíhajících strategií a doporučení, jak tyto problémy řešit.

Nyní si jednotlivé boxy můžete libovolně přidávat a přesouvat podle toho, s jakými informacemi pracujete nejčastěji.

Zúčastněte se první konference o biddingu v ČR

Ačkoliv je bidding v českém e‑shpařském prostředí skloňovaný často, najde se mezi marketéry ještě mnoho z nich, kteří jeho možností nevyužívají dostatečně. S tím se tým Bidding Foxu rozhodl zamávat a zve vás na konferenci PROBIDDING 2019, která se bude konat 16. 5. v brněnském Impact Hubu.

O své zkušenosti se s vámi podělí několik marketingových odborníků a vy tak budete moct načerpat inspiraci a vrhnout se do biddování s novou vervou.

Konference je zdarma. Registrujte se touto cestou:

Načítání…

Pusťte si video s přehledem novinek Bidding Fox

Bidding Fox Live je formát, ve kterém vývojáři této aplikace představují aktuální novinky. Podívejte se na souhrn toho nejnovějšího, co se v Bidding Foxu událo, a buďte si jistí, že vám nic neuteklo.

Bidding Fox už dávno není žádné mládě. Je to protřelý lišák, který vám při biddování bude silným pomocníkem. Pročtěte si články, které o Bidding Foxu pravidelně přidáváme na náš blog. Uděláte si přehled, jak moc vám tato aplikace pomůže.

Mohlo by vás zajímat:

Lukáš Horák

Lukáš se v Mergadu stará o většinu komunikace v češtině. Prostřednictvím blogu, e‑mailu a sociálních sítí pravidelně zásobuje čtenáře aktualitami z e‑commerce a novinkami a tipy z Mergada. Pokud zrovna není copywriterem, užívá si prosté věci jako badminton, výlety mezi utajené skvosty osmdesátkové hudby a plody moře podávané s červeným vínem.