Bidding Fox zpřehlednil svoji diagnostiku a připravuje konferenci o biddingu

Článek zveřejněn 08.03.2019

Měsíc co měsíc vývojáři Bidding Foxu do aplikace přidávají nové funkcionality, které zjednodušují nastavování biddingových strategií a přehled mezi nimi. Tentokrát se zaměřili na vylepšení podstránky Diagnostika. Chystají také první konferenci o biddingu v ČR.

Novinky v Bidding Fox vylepšují podstránku Diagnostika

Propojením Diagnostiky a Událostí získáte pravidelný přehled o dění ve strategiích

Nově nasazená možnost propojení podstránek Diagnostika a Události vám umožňuje dostat informace o problémech ve vaší inzerci víc na oči. Už vám tak nikdy neutečou zprávy o propadech či nárůstech prokliků či odpárování produktů a vy na ně dokážete včas zareagovat.

Získávejte upozornění na výkyvy v inzerci rovnou do e-mailu

Svůj přehled o tom, co se ve vaší inzerci děje, dokážete s novým releasem ještě zvýšit. Na podstránce Diagnostika nově nastavíte zasílání notifikací o neobvyklých událostech přímo do e-mailu nebo do Mergada.

Nastavení upozornění na nárůst spárovaných produktů. Zdroj: https://www.bidding-fox.cz

Seřaďte si diagnostické boxy podle potřeby

Lišákova stránka Diagnostika poskytuje důležité informace pro optimalizaci biddingu, souhrn problémů a varování ohledně probíhajících strategií a doporučení, jak tyto problémy řešit.

Nyní si jednotlivé boxy můžete libovolně přidávat a přesouvat podle toho, s jakými informacemi pracujete nejčastěji.

Zúčastněte se první konference o biddingu v ČR

Ačkoliv je bidding v českém e-shpařském prostředí skloňovaný často, najde se mezi marketéry ještě mnoho z nich, kteří jeho možností nevyužívají dostatečně. S tím se tým Bidding Foxu rozhodl zamávat a zve vás na konferenci PROBIDDING 2019, která se bude konat 16. 5. v brněnském Impact Hubu.

O své zkušenosti se s vámi podělí několik marketingových odborníků a vy tak budete moct načerpat inspiraci a vrhnout se do biddování s novou vervou.

Konference je zdarma. Registrujte se touto cestou:

 

Pusťte si video s přehledem novinek Bidding Fox

Bidding Fox Live je formát, ve kterém vývojáři této aplikace představují aktuální novinky. Podívejte se na souhrn toho nejnovějšího, co se v Bidding Foxu událo, a buďte si jistí, že vám nic neuteklo.

 

Bidding Fox už dávno není žádné mládě. Je to protřelý lišák, který vám při biddování bude silným pomocníkem. Pročtěte si články, které o Bidding Foxu pravidelně přidáváme na náš blog. Uděláte si přehled, jak moc vám tato aplikace pomůže.

 

Mohlo by vás zajímat:

S čím vším vám pomohou nová vylepšení appek Bidding Fox a Bidding Fox Elements

Vývojáři aplikací Bidding Fox a Bidding Fox Elements nepolevují a uživatele těchto služeb pravidelně zásobí novými úpravami. Proto se teď BF může pochlubit vylepšenou prací s daty a diagnostikou a BFE možnostmi tvorby nových elementů. Přečtěte si, jak vám tyto novinky usnadní práci.

08.02.2019

Přidat komentář