Cashback v elementu GIFT

Článek zveřejněn 25. 11. 2016
| 1 minuta čtení
Cashback neboli vrácení části peněz z online nákupu často najdete v kategorii elektroniky nebo bílého zboží — u počítačů, holících strojků, ledniček nebo fotoaparátů. Jedná se o akce výrobce konkrétní značky, náklady tedy nevznikají e‑shopu, ale dodavateli. Pokud výrobce vašich produktů takovou akci nabízí, může být velmi zajímavým předvánočním dárkem pro vaše zákazníky.
 
Heureka tuto informaci zobrazuje v produktové kartě i u nebiddovaných položek. A peníze mohou mít pro mnoho potenciálních zákazníků větší význam než dárky.
 

Pro Heureku je nově možné takovou informaci doplnit do elementu GIFT, spolu s dalšími případnými dárky. V Mergadu potom jednoduše naplníte element GIFT touto informací pomocí pravidla Přepsat. Pozor, kromě samotné informace o akci je nutné vyplnit i konkrétní vracenou částku, případně informaci o tom, na jaký produkt se cashback vztahuje. 

 

Napsal / Kateřina Šmajzrová / 25. 11. 2016

Katka se panu Mergadovi stará o české texty, hlídá aby jim bylo rozumět a aby vás bavily. Taky točí videa a webináře pro ty, kdo jsou spíš na obrázky než na texty. Mimo to ráda chodí po horách a čte.

Přidat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Přidáním komentáře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.