Co přinesly březnové novinky do Mergada?

Článek zveřejněn 13. 03. 2017
| 2 minuty čtení

Nové formáty – Skrz.cz a NexTag.co.uk

Protože tušíme, že Heureku a Zboží.cz už dávno znáte, snažíme se rozšiřovat obzory, co se feedů týče. Tentokrát jde o tuzemský slevový vyhledávač Skrz.cz a britskou verzi srovnávače NexTag. Na recenzi a tipy ke Skrz.cz se můžete těšit brzy tady na blogu. 

Našeptávač nových elementů i u dalších formátů

S tvorbou nových elementů vám od teď Mergado pomůže i u dalších formátůZboží.cz, Glami a Facebooku. Překlepy nebo mezery navíc při tvorbě nových elementů jsou tak minulostí. 
 
 

Zobrazení skrytých elementů na výstupu

Na kartě Produkty existuje několik možností zobrazení, a nově do výběru přibyla i možnost Zobrazení náhledu XML včetně skrytých elementů pro výstup. To se hodí zejména při používání aplikace Data Owl, která vytváří elementy, které ale nechává na výstupu skryté – nyní si je snadno zobrazíte a třeba vás napadne jejich další využití. Do srovnávače se vám ale nebudou posílat, to platí stále. 
 
 

Možnost “přeznačkování” zdrojů podle Google Analytics

Trochu pokročilejší „fičura“ pro ty, kteří pracují s Google Analytics – Mergado nově umožňuje upravit zdroje podle skutečných kampaní tak, jak je máte pojmenované v GA. Různé názvy kampaní totiž často způsobovaly nenačítání statistických grafů. 
 
 
 

Mergado speaks English

Vedle technologického pokroku nezahálí Mergado ani na straně humanitní – nedávno absoloval pan Mergado několik jazykových kurzů a teď už mluví téměř plynně anglicky (občasné výpadky mu prosím promiňte, přeci jen se pořád ještě učí). Pokud byste si ho chtěli vyzkoušet nebo ho nabídnout svým zahraničním partnerům, stačí v Accounts změnit jazyk na angličtinu. 
 
 
 
Podstatné změny se tentokrát udály i ve „vnitřnostech“ Mergada. U nich je to podobné jako po generální opravě kola – jezdilo i předtím, ale teď cítíte, že to tolik nedrhne. Snad vám tedy i tyhle změny usnadní život. 
 
Na své si přijdou i vývojáři, podrobný přehled novinek ve vývoji najdete na fóru v sekci Vývoj.
 
Dejte nám vědět, jak se vám novinky líbí a co dalšího by vám usnadnilo práci s Mergadem! 
 
Napsal / Kateřina Šmajzrová / 13. 03. 2017

Katka se panu Mergadovi stará o české texty, hlídá aby jim bylo rozumět a aby vás bavily. Taky točí videa a webináře pro ty, kdo jsou spíš na obrázky než na texty. Mimo to ráda chodí po horách a čte.

Přidat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Přidáním komentáře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.