Další porce novinek z Mergada, obrázek

Tentokrát na vás čeká opět pěkná porce novinek, které bezpochyby souvisí s posílením mého vývojářského týmu. Většina z nich vám usnadní a urychlí práci, čtěte tedy pečlivě!

Zobrazení pravidel aplikovaných na výběr

Přesně tak, znovu jsme připravili vylepšení na stránku Produkty, kde se nově při kliknutí na výběr zobrazí seznam pravidel, která se na daný výběr aplikují, s tím, že je možné se do těchto pravidel přímo prokliknout. Skvělé vylepšení pro zrychlení práce, co myslíte? Na stejné stránce přibyla i další novinka, a to konkrétně filtr výběrů v podobě checkboxů, kde je možné zaškrtnout dvě možnosti, a to: 

  • zobrazit jen výběr bez pravidel
  • zobrazit jen výběr bez produktů

To znamená, že po kliknutí na jednu z možností (fungují samozřejmě i obě současně), se hned ukáží jen dané výběry, které neobsahují žádné produkty nebo se na ně neaplikují žádná pravidla.   Výjimkou je výběr Všechny produkty, který standardně zůstává stále nahoře. Filtry se totiž týkají pouze výběrů vytvořených uživatelem. 

Preklik do pravidiel + filter výberov

 

Importy výběru

Další novinka vychází z vašeho feedbacku na Mergado fóru. Ve okamžiku, kdy chcete naimportovat nějaký výběr, se doposud zobrazovali všechny výběry ze všech exportů, ke kterým máte oprávnění, a to abecedně. Uzmali jsme, že to není nejlepší způsob řazení výběrů a momentálně se zobrazují jako první výběry z daného e‑shopu, na kterém právě pracujete, a následně výběry z ostatních exportů.

Priorita aktuálneho e-shopu pri importe výberov

CSV soubory na stránce Historie

Taktéž na této stránce přibyla nově možnost stáhnout si obsah stránky přímo do CSV souboru. Věříme, že to zjednoduší případnou práci s těmito informacemi. Dostupné jsou všechny, které můžete na téhle stránce vidět, např. délka trvání exportu, změny počtu produktů při synchronizaci, seznam UserAgentů apod. 

História a stiahnutie informácií do CSV

Ostatní

Jako vždy jsou tu kromě více viditelných novinek také různé drobnosti, mírné úpravy a opravy již existujících funkcí. Vypisuji je takto stručně v seznamu: 

  • Po ohlášených novinkách z Najnákupu.sk podporujeme jejich nový element CPC pro bidding (Najnákup podporuje také element CPC i HEUREKA_CPC).
  • V notifikacích (ikonka zvonku), po kliknutí na odkaz Zobrazit všechno, jsou v pravé dolní části k dispozici tlačítka k hromadnému označení/​odznačení notifikací jako přečtených/​nepřečtených. 
  • Na stránce výsledků auditu přibyla k úvodní tabulce (konečně!) informace o tom, podle jakého typu exportu je XML auditované. 

Notifikácie - tlačidlo označiť všetko

Tlačidlá hromadných akcií

Auditované podľa typu exportu

K dnešním novinkám je to všechno a věřím, že se vám bude s Mergadem pracovat zase o něco lépe!

Daniel Czetner

Daniela znáte ze slovenské podpory Mergada. Pomáhá řešit trable, píše návody do nápovědy a testuje novinky v Mergadu. V týmu má jasně nejdelší dredy a v drsnosti humoru se mu vyrovná snad jen spolupracovník Přemek.