Dva dárky jsou víc než jeden - přidejte element GIFT

Článek zveřejněn 19.01.2017

Pojďme se tedy podívat na to, jak přidat do Mergada víc dárků k jednomu výběru produktů, bez toho aby se taková pravidla navzájem přepsala. 

Začneme přidáním prvního dárku – potřebujeme element GIFT, který vytvoříme na kartě Pravidla – Upravit elementy – Přidat nový element (viz obrázek). Ten poté jednoduše naplníme pomocí pravidla Přepsat pro konkrétní výběr: například k produktům dražším než 1 000 Kč přidáme paměťovou kartu zdarma (viz video).

Pozor, do elementu GIFT není povoleno zapisovat informace o slevě nebo službě (například dopravě zdarma). Naopak v něm můžete nabídnout Cashback (podrobněji jsme o tom psali v tomto článku.

Druhý dárek potom přidáme podobně jako v prvním případě. Znovu je potřeba vytvořit element GIFT – tentokrát už vám ho našeptávač v roletce nenabídne, protože již jednou ve feedu obsažený je - jeho opětovnému vytvoření to ale nebrání. V přehledu elementů se potom tento "duplikát" zobrazí se svislítkem a číslovkou (číslování začína od jedničky, přičemž výraz GIFT|1 označuje už druhý dárek v pořadí).
 
 
Tento element potom pravidlem přepíšeme podobně, jako jsme to udělali v prvním případě. V případě, kdy bychom nevytvořili nový element, by později vytvořené pravidlo přepsalo to první a proto je nutné mít pro každý dárek vlastní element. 
 
 
 
 

Přidat komentář