Dvě nové certifikované agentury, našeptávač rozšířeného rozhraní výběrů, filtr na stránce Historie, i to jsou první novinky roku 2016

Jakub Nožička
19. 1. 2016
2 minuty čtení

Do nového roku jsme si pro vás opět připravili různé novinky a vylepšení v naší aplikaci Mergado. Pojďme se tedy společně podívat na ty nejčerstvější.

Nové certifikované agentury

S radostí oznamujeme, že Mergado má další certifikované agentury. Jednu slovenskou a jednu českou. Jsou jimi agentury ViamediaUnikum.cz. To znamená, že do seznamu agentur, které dokáží spravovat cenové porovnávače pomocí Mergada, přibyli další odborníci. Potěšení je na naší straně a těšíme se na další spolupráci.

Našeptávač elementů ve výběrech

V Mergadu už nějakou dobu můžete najít řadu různých našeptávačů, např. našeptávání kategorií při tvorbě pravidel nebo našeptávač při vytváření elementů. Nově jsme přidali našeptávač elementů v rozšířeném rozhraní při výběru produktů.

Filtr na stránce Historie

Po poslední úpravě stránky Historie jsme doplnili i slíbený filtr pro lepší orientaci na této stránce. Momentálně je možné filtrovat záznamy v historii podle typu operace s exportem tedy Synchronizace, Aplikace pravidel, ExportStahování.

Ukázka filtrování na stránce Historie

Tuning stránky Analytika

Na stránce Analytika jsme zrychlili přepínání mezi kartami jednotlivých dimenzí. Změna dimenze by tedy měla být výrazně plynulejší.

Karty dimenzí na stránce Analytika

Další úpravy a vylepšení

Jako vždy přinášíme také několik menších úprav, oprav a vylepšení. Za zmínku stojí oprava převodníku do a z formátu Ceneo.pl, kde bylo pár menších chyb. Sjednotili jsme umístění tlačítka pro stažení produktů do formátu CSV tak, aby bylo všude na stejném místě. Poslední věcí je to, že pokud se vám při vytváření elementu náhodou podaří nechat na konci slova mezeru, Mergado ji automaticky odstraní.

Z novinek které jsme pro vás připravili v novém roce je to prozatím vše. Stay tuned :)

Jakub Nožička

Kuba vám odpoví, když napíšete dotaz na Mergadovu českou podporu. Je také autorem řady článků a návodů. To proto, že ví, jaké trable řešíte nejčastěji. Když zrovna nepracuje pro Mergado hraje na basu s kapelou Ponk, se kterou získal hudební cenu Anděl.