Potřebujete editovat problematické feedy? S appkou Blending Bull to je odteď snadné

Potýkáte se při marketérské práci s neobvyklými formáty datových souborů? Nebo provádíte pouze jednoduché úpravy a nechcete kvůli nim pořizovat drahý editor? Využijte novou verzi aplikace Blending Bull, kterou jsme obohatili o užitečné funkce pro editaci XML a CSV feedů.

Co je Blending Bull

 • Aplikace, která marketingovým specialistům či pracovníkům e-shopů pomáhá upravovat datové feedy v XML, CSV či jiných textových formátech.
 • Uživatelé ji v praxi dříve využívali pro spojování datových feedů do jednoho výstupního souboru, který je dále zpracováván jinými aplikacemi. Bull přitom zároveň umí sjednotit formát elementů, pokud jsou spojovány soubory XML v různých formátech.
 • Nově také umí editovat datové feedy. Obvykle jde buď o jednoduché potřeby, kde je chytřejší nástroj přehnaně robustní, nebo o speciální požadavky, které chytřejší nástroj nepodporuje.
 • Dále můžete aplikaci využít např. pro zpracování datových XML do podoby CSV, které jsou následně do Mergada nahrávány pravidlem datového importu.
 • Zkušenější uživatelé z řad marketingových specialistů z e-shopů či agentur ocení jeho univerzalitu a nízkoúrovňovost. Uživatelé s měnšími zkušenostmi jistě vyřeší své potřeby buď intuitivně, nebo za pomoci návodů.

Jaké funkce Blending Bull nabízí

 • Pravidla pro editaci dat, která umožňuje upravovat hodnoty elementů, vytvářet nové elementy, mazat elementy, konvertovat XML na CSV či naopak aj.
 • Doplnění textu na začátek či konec datového feedu je užitečné pro definici vlastních uzavíracích elementů v XML, či např. pro doplnění hlavičky do CSV.
 • Spojení více datových zdrojů do jednoho výstupního souboru. U datových zdrojů zvládnete odstranit začátky a konce obsahu souborů, např. při zpracovávání XML feedů.
 • Zpracování jednoho datového zdroje. Umožňuje využít přitom mocné funkce pro editaci jeho obsahu.
 • Rychlé zpracování dat.
 • Průvodce vytvořením souboru.
 • Pravidelná aktualizace dat.

Blending Bull v části Upravit soubor →Nové pravidlo přidal několik užitečných typů pravidel, které vám při zpracování feedů zjednoduší práci. Přehledně jsme je popsali na našem fóru.

Editujte feedy intuitivně a nízkoúrovňově. Pořiďte si aplikaci Blending Bull - bude vám mocným pomocníkem při spojování feedů i editaci problematických souborů.

Mohlo by vás zajímat:

Pomocí Feed Image Editoru snadno zvětšíte nízké rozlišení obrázků

Jeden z nejčastějších problémů, na které při inzerci na zbožácích narazíte, je nízké rozlišení produktových obrázků. Aby vám srovnávače zboží s nedostatečnými rozměry obrázků nezamítly, museli jste dříve hledat náhradní fotky. To už odteď neplatí. Pomocí novinky appky Feed Image Editor rozlišení původních obrázků snadno zvětšíte.

19.05.2021
Objevte Bidding Audit. Stane se vaší pravou rukou při bidování na Heurece

Zajímá vás, zda bidujete správně nebo jak si vede vaše zboží na srovnávači? Nový Bidding Audit za vás odhalí všechny detaily. S tímto bezplatným online nástrojem od aplikace Bidding Fox zkontrolujete nabídku na Heurece a získáte komplexní pohled na váš sortiment.

12.05.2021
Svěřte překlad vašeho feedu automatizované appce Translating Parrot

 Chcete se se svým e-shopem prosadit v zahraničí? Věnujte pozornost nové aplikaci Translating Parrot. Její hlavní doménou je automatický překlad XML a CSV feedu, který budete potřebovat pro váš obchod, místní tržiště či inzertní systém. Podívejte se, jak jednoduše s ní dokážete pracovat.

15.04.2021

Přidat komentář