Potřebujete editovat problematické feedy? S appkou Blending Bull to je jednoduché

Článek zveřejněn 18.11.2021

Potýkáte se při marketérské práci s neobvyklými formáty datových souborů? Nebo provádíte pouze jednoduché úpravy a nechcete kvůli nim pořizovat drahý editor? Využijte novou verzi aplikace Blending Bull, kterou jsme obohatili o užitečné funkce pro editaci XML a CSV feedů.

Co je Blending Bull

 • Aplikace, která marketingovým specialistům či pracovníkům e-shopů pomáhá upravovat datové feedy v XML, CSV či jiných textových formátech.
 • Uživatelé ji v praxi dříve využívali pro spojování datových feedů do jednoho výstupního souboru, který je dále zpracováván jinými aplikacemi. Bull přitom zároveň umí sjednotit formát elementů, pokud jsou spojovány soubory XML v různých formátech.
 • Nově také umí editovat datové feedy. Obvykle jde buď o jednoduché potřeby, kde je chytřejší nástroj přehnaně robustní, nebo o speciální požadavky, které chytřejší nástroj nepodporuje.
 • Dále můžete aplikaci využít např. pro zpracování datových XML do podoby CSV, které jsou následně do Mergada nahrávány pravidlem datového importu.
 • Zkušenější uživatelé z řad marketingových specialistů z e-shopů či agentur ocení jeho univerzalitu a nízkoúrovňovost. Uživatelé s měnšími zkušenostmi jistě vyřeší své potřeby buď intuitivně, nebo za pomoci návodů.

Jaké funkce Blending Bull nabízí

 • Pravidla pro editaci dat, která umožňuje upravovat hodnoty elementů, vytvářet nové elementy, mazat elementy, konvertovat XML na CSV či naopak aj.
 • Doplnění textu na začátek či konec datového feedu je užitečné pro definici vlastních uzavíracích elementů v XML, či např. pro doplnění hlavičky do CSV.
 • Spojení více datových zdrojů do jednoho výstupního souboru. U datových zdrojů zvládnete odstranit začátky a konce obsahu souborů, např. při zpracovávání XML feedů.
 • Zpracování jednoho datového zdroje. Umožňuje využít přitom mocné funkce pro editaci jeho obsahu.
 • Rychlé zpracování dat.
 • Průvodce vytvořením souboru.
 • Pravidelná aktualizace dat.

Blending Bull v části Upravit soubor →Nové pravidlo přidal několik užitečných typů pravidel, které vám při zpracování feedů zjednoduší práci. Přehledně jsme je popsali na našem fóru.

Editujte feedy intuitivně a nízkoúrovňově. Pořiďte si aplikaci Blending Bull - bude vám mocným pomocníkem při spojování feedů i editaci problematických souborů.

Rozdíly mezi aplikací Blending Bull a Mergado: 

 

Mohlo by vás zajímat:

Vodoznaky v inzerci vás už trápit nemusí. Feed Image Editor je nechá zmizet

Taky patříte mezi e-shopaře, kteří při nastavování produktových obrázků do inzerce tráví mnoho času odstraňováním vodoznaků? Tento neoblíbený úkon vám nově pomůže vyřešit aplikace Feed Image Editor. Díky ní vodoznaky smažete na pár kliknutí a vaše obrázky budou vypadat bezchybně.

17.05.2022
Zajistěte si lepší orientaci v projektu. Nová aplikace Fox Data+ vašemu e-shopu zobrazí dashboardy na míru

V Mergado Store startuje nová aplikace. E-shopařům a marketérům, kteří upřednostňují všechna data na jednom místě, výrazně usnadní monitoring produktů. Představujeme vám praktickou nadstavbu Mergada a pomocníka při kontrole projektových výběrů či elementů, novinku Fox Data+.

10.05.2022
Blending Bull od základů: Jak využijete aplikaci v praxi?

Prozkoumejte všechny možnosti, které nabízí aplikace Blending Bull. V první části našeho chytrého průvodce se naučíte založit datový zdroj a zorientujete se v jejím rozhraní. Ve druhém článku přiblížíme, jak vám appka usnadní práci při běžných e-shopařských úkonech.

21.04.2022

Přidat komentář