Jednodušší přihlašování do Zboží.cz
Přístup do jednoho z největších českých srovnávačů zboží by měl být od dnešního dne jednodušší – Zboží.cz sjednocuje účty a s jedním přihlášením se tak nově dostanete na Zboží.cz, Firmy.cz nebo Sklik.cz. 

Zboží.cz si od toho slibuje snazší přístup k jednotlivým službám. Těm, kteří jsou zvyklí se do administrace přihlašovat pod jiným účtem, bude stačit účty sjednotit. Ti, kteří účet na Seznamu doposud neměli, si ho budou muset založit.   Kromě jednotného přihlašování to znamená na Zboží.cz ještě jednu novinku: „Nově bude možné také udělovat přístupové role a práva například agenturám či brigádníkům,“ doplňuje Milan Šmíd, manažer Zboží.cz. Přehled možných přístupových rolí najdete níže, podrobný návod na správu účtů potom tady. Na základě zběžného pohledu vypadá správa účtů podobně jako u služeb Googlu. 

Přehled přístupových rolí pro Zboží.cz

Vlastník účtuMůže využít všech možností účtu a také jeho vlastnictví převést na jinou osobu. SprávceMá stejná práva jako vlastník, nemůže však převádět účet na jinou osobu. OptimalizátorSmí přistupovat do statistik, vyhodnocovat a sledovat výkon. Nastavuje ceny za proklik a kontroluje efektivitu inzerce. Role je vhodná pro externisty či zástupce agentur. AsistentMůže párovat nenapárované nabídky na produkty Zboží.cz. Práva asistenta se hodí například pro brigádníky. Podrobné informace najdete na blogu Zboží.cz, případně se můžete s dotazy obrátit na zbozi@firma.seznam.cz

Kateřina Šmajzrová

Katka se panu Mergadovi stará o české texty, hlídá aby jim bylo rozumět a aby vás bavily. Taky točí videa a webináře pro ty, kdo jsou spíš na obrázky než na texty. Mimo to ráda chodí po horách a čte.