Konzultační týden 28.6. – 1.7.

Článek zveřejněn 20. 06. 2016
| 2 minuty čtení

Velké téma

Leitmotivem konzultací bude přechod na nový formát Zboží.cz. Pokud náš blog sledujete, pak jistě víte, že Zboží.cz přestane “starý” formát feedu podporovat k 1.8.2016. V nedávném článku jsme přinesli návod, jak si v Mergadu tento nový formát nastavit. Pokud budete chtít s nastavením pomoci nebo máte otázky, stavte se za námi!

A to je všechno?

Pokud řešíte jiný problém, se kterým bychom vám mohli poradit, sem s ním! Je však vhodné zdůraznit, že naší prací je Mergado.

Pokud tedy nevíte, jak nastavit konkrétní věc v Mergadu, rádi byste se v práci s Mergadem lépe zorientovali či vás zajímají nějaké technické postupy a fígle pro vyhledávače zboží, rádi pomůžeme.

Nedovedeme vám však poradit v rámci vyhodnocování inzerce, cpc strategií, prostě náležitostí, které řeší marketingoví specialisté.

Pokud si nejste jisti, do které kategorie váš problém spadá, napište nám!

S předstihem

Máme-li být co nejlépe připraveni, budeme rádi, když nám problém, který řešíte pošlete s předstihem v mailu. Pokud máte eshop nahrán v Mergadu, postačí nám spolu s popisem problému název eshopu a typ feedu (Heureka, Zboží, atd.)
Pokud eshop v Mergadu nemáte, pošlete v mailu adresu vašeho XML.

Rezervace

Konzultace budou probíhat ve formě půlhodinových sezení, a to v termínu 28.6. — 1.7. vždy v rozmezí 10 – 11h a 13 – 16h. Adresa je Minská 13, Brno.

Konkrétní den a hodinu si prosím rezervujte na mergado@mergado.cz.

Napsal / Jakub Nožička / 20. 06. 2016
Kuba vám odpoví, když napíšete dotaz na Mergadovu českou podporu. Je také autorem řady článků a návodů. To proto, že ví, jaké trable řešíte nejčastěji. Když zrovna nepracuje pro Mergado hraje na basu s kapelou Ponk, se kterou získal hudební cenu Anděl.

Přidat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Přidáním komentáře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.