Mergado + Bidding MeetUp míří do Prahy

Článek zveřejněn 04.04.2019

Chcete se dozvědět, jaké novinky připravuje Mergado, co všechno se za poslední dobu naučila appka Bidding Fox nebo vás zajímá využití RTB nástrojů v optimalizaci inzerce? Chcete si vyměnit zkušenosti z dalšími profíky z branže e-commerce? To vše chystá Mergado + Bidding MeetUp, který se koná 25. dubna v Praze.

Od monitorů do společnosti

Po letech účastnických i organizátorských zkušeností víme, jak je důležité spojit si online komunikaci s konkrétním obličejem. Poznat zajímavé lidi z branže, jejich práci a zkušenosti. Proto jsou akce, které pořádáme, zaměřeny na rošiřování znalostí e-shopařů i na společné setkávání s uživateli Mergada a jeho aplikací. A protože nám kolegové a klienti často píší, jestli kromě Brna nemůžeme zorganizovat i Mergado akci v Praze, rozhodli jsme se pro vás jedno takové podvečerní posezení uspořádat.

Tři přednášky v Holešovicích

Kdy: 25. 4.

Kde: CrossClub, Plynární 1096/23, Praha

Cena: Zdarma (UPOZORŇUJEME: V CrossClubu nejde platit kartou – pokud si budete chtít na zdejším baru pořídit občerstvení, nezapomeňte se vybavit hotovostí.)

Vyplňte přihlášku: událost již proběhla

FB událost

 

Program

Připravili jsme pro vás tři dvacetiminutové přednášky, kdy po skončení každé z nich bude následovat diskuze.

Michal Trousil: RTB nástroje – využití a optimalizace (Criteo, RTB house)

Jirka Guňka: Biddingem to jen začíná (Bidding Fox)

Pavel Rusínský: Nová stránka Produkty v Mergadu a co chystáme dál (Mergado)

 

Doražte na Mergado + Bidding MeetUp. Podělíme se navzájem o nápady a zkušenosti z nastavování inzerce na srovnávačích zboží. Je pro vás Praha daleko? Zúčastněte se se některého z našich odborných školení – dozvíte se na nich informace, které tak uceleně nikde jinde nezískáte.

Přidat komentář