Jaké novinky u nás přibyly během léta? Pusťte si jejich přehled ve videu Mergado Meeting #7

Během letních prázdnin jsme v našich týmech odpočívali, ale také pracovali na nových funkcích pro ještě lepší chod Mergada. Množství přidaných formátů, vychytávku Oneliner a další novinky vám představí náš ostřílený specialista Luděk Volejník. Podívejte se na rychlý souhrn toho nejnovějšího z naší dílny.

Co vám Luděk ukáže v sedmém díle Mergado Meetingu?

  • na hlavní stránce s přehledem projektu můžete nově sbalit řádky s exportem
  • šikovnou funkci Oneliner
  • nové informační hlášení při pokusu o opuštění stránky
  • přidané předchystané formáty, mezi nimi i silné tržiště Kaufland.de
  • mailového průvodce pro snadnější práci s Mergadem
  • novou verzi Mergado Packu

Zajímají více nápovědy a tipy ve formě videa? Mrkněte na MergadoTV, kde najdete množství epizod s názornými ukázkami, novinkami ze světa e-commerce a zajímavými rozhovory se specialisty.

Mohlo by vás zajímat:

Mergado mění rozdělení certifikovaných partnerů. Zavádíme systém tří kategorií

Za dobu existence Mergado certifikace se mezi naše partnery přidalo mnoho agentur a specialistů. Klientům nabízí služby na různých úrovních. Proto jsme se rozhodli představit nový systém certifikace.

11.11.2021
Oneliner zrychluje tvorbu výběrů v Mergadu

Aby mohl uživatel v Mergadu provádět úkony rychleji a pohodlněji. O to nám jde při vývoji nových funkcionalit, ze kterých vám nyní představujeme oneliner. Jak už vyplývá z jeho názvu, v jednom řádku dovedete nově vyhledávat text v často prohledávaných elementech.

14.07.2021

Chcete získat rychlý přehled o novinkách na domácí i zahraniční e-commerce scéně? Nový díl Mergado Insight vás během tří minut provede vším důležitým, co se událo na poli srovnávačů i našich appek. Nalaďte si k poobědové pauze MergadoTV a načerpejte užitečné tipy pro váš e-shop.

22.06.2021

Přidat komentář