Nové funkcionality Feed Image Editoru přináší větší přehled o obrazové inzerci

Článek zveřejněn 13.03.2019

Aplikace Feed Image Editor nasadila dvě důležité novinky. Jsou jimi nová podstránka Produkty a diagnostika jednotlivých šablon. A k čemu je to dobré? Díky těmto funkcím získáte lepší přehled a zjistíte, jestli jsou vaše fotky dostupné a dobře zpracované. A to je pořádná výhoda.

Ověřte si, jestli inzerujete produktové fotky bezchybně

Seznamte se s podstránkou Produkty

Tato stránka umožňuje odhalit chyby v produktových fotkách, či jestli fotky konkrétních produktů vůbec inzerujete. Na podstránce Produkty máte k dispozici několik filtrů, se kterými ve vašem zboží vyhledáte produkty nebo skupiny produktů podle vašich požadavků.

Typy filtrů:

  • Název produktu – shoduje se se zadaným textem nebo obsahuje zvolené slovo
  • Adresa obrázku – URL adresa fotografie
  • Skupina – nabízí možnosti vyhledávání mezi všemi produkty, produkty se stejnými obrázky či produkty bez obrázku
  • Stavový kód – filtrování podle dostupnosti obrázku
  • Šablona –vyhledá aktivní i pozastavené šablony
Možnosti filtrování na podstránce Produkty. Zdroj: https://www.feed-image-editor.cz

Vyhledávání podle elementů

Kromě filtrování nabízí podstránka Produkty možnost vyhledávání podle elementů. Stačí vybrat element a nastavit jeho hodnotu. Tzn. že když hledáte produkty s CPC v hodnotě 3 Kč, vyberete element CPC a zadáte hodnotu 3. Na základě toho Feed Image Editor vypíše pouze produkty s CPC=3.

U odpovídajících výsledků zde uvidíte cenu vyfiltrovaných produktů, jejich kategorii i šablonu a odkazy na produkt v e-shopu, v Mergadu, ve FIE a na jeho obrázek. Tato data můžete vyexportovat do CSV, které potom jednoduše převedete do tabulkového editoru.

Filtrování podle elementů. Zdroj: https://www.feed-image-editor.cz

FIE umí diagnostiku produktů v šablonách

Na hlavní stránce FIE najdete další užitečný nástroj – diagnostiku produktů z jednotlivých šablon. U šablon si tak kdykoliv přehledně ověříte jejich formát, datum vzniku, kolik produktů obsahuje a kolik z nich je zpracovaných a u kolika se vyskytla chyba.

Diagnostika produktů v šablonách. Zdroj: https://www.feed-image-editor.cz

Ovládněte obrazovou inzerci pomocí bezplatného školení FIE

Produktové obrázky jsou důležitý nástroj inzerce zboží. Dokázat je udělat co nejpoutavější, a přitom vždy podle pravidel zbožáků, se vám zcela jistě vyplatí. Naučte se, jak vyzrát na image marketing pomocí Workshopu: Jak na image marketing pomocí Feed Image Editoru.

 

Využijte nové funkcionality Feed Image Editoru naplno. Díky jejich požívání si budete vždycky vědět, které z vašich produktových obrázků jsou v pořádku a které je třeba opravit. Napadá vás, jak možnosti FIE ještě posunout vpřed? Nenechávejte si to pro sebe a pište své nápady na náš support.

 

Mohlo by vás zajímat:

Nová Mergado školení vám pomohou zefektivnit práci

Jste zkušení marketéři, kteří pro správu inzerce pravidelně využívají Mergado, a přemýšlíte, kam ještě posunout svoje znalosti? Zorientujte se v aplikacích z Mergado Store. Na dvou našich nových workshopech vám vysvětlíme jejich možnosti a výhody jejich používání.

12.03.2019
Vychytejte vaši obrazovou inzerci s novým Feed Image Editorem

Aplikace Feed Image Editor je teď přehlednější a intuitivnější. Díky těmto změnám zjednodušíte tvorbu produktových obrázků a ještě více zatraktivníte jejich vzhled. Chcete se dozvědět, jaké novinky na vás v appce čekají? Čtěte dál.

14.02.2019
S vylepšením Feed Image Editoru budou vaše reklamy stále aktuální

Taky byste ocenili, kdyby se grafické prvky reklamy obměňovaly samy bez nutnosti časté kontroly? I vývojáři Feed Image Editoru chápou, jak je tato možnost důležitá a obohatili tuto appku o dynamické prvky. Chcete vědět, jak na ně? Tak jdeme na to.

14.12.2018

Přidat komentář