Vodoznaky v inzerci vás už trápit nemusí. Feed Image Editor je nechá zmizet

Článek zveřejněn 17.05.2022

Taky patříte mezi e-shopaře, kteří při nastavování produktových obrázků do inzerce tráví mnoho času odstraňováním vodoznaků? Tento neoblíbený úkon vám nově pomůže vyřešit aplikace Feed Image Editor. Díky ní vodoznaky smažete na pár kliknutí a vaše obrázky budou vypadat bezchybně.

Standardní prvek ochrany, který srovnávače nepodporují

S vodoznaky v produktových obrázcích je při inzerci často problém. Mnoho výrobců či dodavatelů je běžně přidává do obrazových materiálů, které pak posílají obchodníkům. Velká část e-shopů je mnohdy používá jako součást legální ochrany svého zboží. Ale většina srovnávačů jejich zobrazování nepovoluje.

Aby zbožáky nezamítly jejich inzerci, musí je obchodníci odstranit. Obvyklá cesta je zbavit se vodoznaků ručně. Je ale velmi zdlouhavá a častokrát málo efektivní. Feed Image Editor proto do portfolia svých automatických funkcí přidal jednoduché řešení, jak je odstranit.

Odstranění vodoznaků ve Feed Image Editoru je intuitivní a rychlé. Zdroj: www.feed-image-editor.cz

Odstranění vodoznaků ve Feed Image Editoru zabere jen pár vteřin

Funguje to jako malé kouzlo. Prostě si vyberete produktový obrázek, který chcete upravit. Označíte nepotřebný vodoznak. A aplikace ho nechá zmizet. Upravený obrázek bude vypadat bezvadně i v případě, že vodoznak překrýval produkt. 

Tímto způsobem dokážete v případě potřeby odstranit i další nepohodlné prvky, jako je logo, štítek atd.

S Feed Image Editorem snadno odstraníte i nežádoucí pozadí vašich obrázků. Článek Odstranění pozadí rychle a jednoduše? S Feed Image Editorem to zvládnete na pár kliknutí vám ukáže, jak na to.

Postup:

1. Nejdříve běžte do sekce Diagnostika. Detekční nástroj vám vyhodnotí, které produktové obrázky pravděpodobně obsahují vodoznaky.

V sekci Diagnostika získáte vyhodnocení produktových obrázků, mimo jiné i vodoznaků. Zdroj: www.feed-image-editor.cz

2. Kliknutím na detail se dostanete do seznamu produktových obrázků s vodoznaky v sekci Produkty.

3. Vyberte produktový obrázek, který chcete upravit. V náhledu uvidíte nalevo obrázek před úpravou a napravo po ní. Levý obrázek zvětšíte či zmenšíte kolečkem myši – snáze tím označíte plochu obrázku, kterou chcete odstranit.

4. Pod levým obrázkem máte k dispozici štětec, gumu, koš a nastavení tloušťky jejich použití.

Nástroje štětec, guma a koš udělají z úpravy vodoznaků záležitost několika vteřin. Zdroj: www.feed-image-editor.cz

5. Štětcem označte místo výskytu vodoznaku. Aplikace obrázek zpracuje a na pravé straně ukáže vzhled po úpravě. Pokud s výsledkem nebudete spokojeni, odstraňte vyznačenou část gumou. Celý nakreslený celek smažete jeho vložením do koše.

6. Až dokončíte úpravy, klikněte na Hotovo v pravém horním rohu.

Feed Image Editor na 30 dní zdarma
  • zvyšte prodejní potenciál produktů atraktivním image marketingem
  • hromadná a automatizovaná správa obrazové inzerce na srovnávačích

Aplikace Feed Image Editor obsahuje mnoho užitečných funkcí, kterými podstatně zrychlíte správu vaší obrazové reklamy na mnoha reklamních systémech. S jejím využitím budou vaše obrázky dobře vypadat a nebudou obsahovat žádné chyby. Zaujalo vás to? V jejím používání vás navíc zdarma zaškolíme. Přihlaste se na webinář Workshop: Jak na image marketing pomocí Feed Image Editoru.

 

Mohlo by vás zajímat:

Jak profitovat z nových funkcí na srovnávačích Biano a FAVI

Prodáváte zboží ze sekce home & decor? Specializované srovnávače Biano a FAVI přinášejí novinky, které vám pomohou zajistit větší úspěch online kampaní. Objevte například další prodejní nástroj Biano Studio nebo souhrnný tahák k parametrům zboží na FAVI.

12.04.2022
Odstranění pozadí rychle a jednoduše? S Feed Image Editorem to zvládnete na pár kliknutí

Umět automatizovaně měnit citlivost odstranění pozadí a vyhladit ořezané hrany objektů v produktových obrázcích je užitečná funkce pro marketéry a e-shopaře. Aplikace Feed Image Editor se ve svých aktuálních releasech zaměřuje na zjednodušení úkonů spojených s úpravou pozadí.

22.02.2022
S novými funkcemi Feed Image Editoru vytvoříte transparentní pozadí a vylepšíte SEO

Trápí vás zdlouhavé odstraňování pozadí z produktových obrázků nebo se potýkáte se snižováním jejich datové velikosti? Vývojový tým FIE pro vás v nedávné době přinesl dvě novinky, se kterými se i tyto image marketingové úkony stanou jednoduché.

18.01.2022

Přidat komentář