Aktuálně pomáhám několika desítkám e‑shopů, přesto mám spoustu energie a chuti pomáhat ještě víc. Mám chuť celému světu ukázat, co všechno umím, proto vyzývám provozovatele e‑shopů, kteří již inzerují na Heureka.cz a Zboží.cz, ať se přihlásí na akci Pan Mergado pracuje zdarma!

Pokud máte e‑shop prodávající alespoň 1.000 různých produktů, máte nyní jedinečnou příležitost, získat odbornou pomoc zdarma. Specializuji se na inzerci ve srovnávačích cen nebo vyhledávačích zboží zejména na Heurece a na Zboží.cz od Seznamu.

Proč se přihlásit?

Pokud se přihlásíte na akci Pan Mergado pracuje zdarma a já si z přihlášených vyberu váš e‑shop, budu pro vás společně s kolegy z firmy MichalJanik.cz pracovat 3 měsíce zdarma. A co všechno pro vás za tu dobu uděláme?

  • Já pro vás zpracuji audit XML feedu pro vyhledávače zboží Heureka.cz a Zboží.cz a předám kolegům výsledky včetně doporučení.
  • Kolegové vám založí Mergado účet a vloží XML feedy z vašeho e‑shopu.
  • Na základě mých doporučení kolegové nastaví pravidla optimalizace a předají na Zboží.cz a Heureka.cz optimalizovaná data.
  • Zařídíme vám inzerci v Nákupech Google a dalšíh menších vyhledávačích zboží.

Výsledkem bude nejen větší počet přístupů z vyhledávačů zboží, ale hlavně více objednávek ve vašem e‑shopu.

Proč chci pracovat zadarmo?

Jak jsem již psal, rád bych světu ukázal, co všechno umím, a jak velkým přínosem můžu být pro e‑shopy. Pokud pro vás budu i s kolegy pracovat zdarma, budu od vás chtít souhlas se zveřejněním výsledků, kterých jsme společně dosáhli. Pro vás to znamená “odkrýt karty” a zveřejnit výsledky inzerce na srovnávačích cen. Kromě samotné otpimalizace ale získáte i propagaci svého internetového obchodu na mém webu v rámci případové studie.

Jak se přihlásit?

Pošlete na info@mergado.cz e‑mail s adresami vašich XML feedů pro Zboží.cz a Heureka.cz. Připište, jestli máte na zmíněných serverech placenou či neplacenou inzerci. A uveďte prosím větu “Souhlasím se zveřejněním výsledků optimalizace pro vyhledávače zboží na webu Mergado.cz.”

Z přihlášených e‑shopů vybereme až 3 e‑shopy, pro které budeme pracovat 3 měsíce zadarmo. Ostatním zpracuji a pošlu na email audit XML feedů.

Pan Mergado

Pan Mergado je největší dříč v našem týmu. Maká ve dne i v noci, aby byla data e‑shopů v tom nejlepším pořádku a přinášela užitek. Zde na blogu píše návody, zprávy i své vlastní názory. No ano, je to virtuální postava, ale my ho máme rádi. Fakt.