Pan Mergado pracuje zdarma

Článek zveřejněn 29.05.2012

Pokud máte e-shop prodávající alespoň 1.000 různých produktů, máte nyní jedinečnou příležitost, získat odbornou pomoc zdarma. Specializuji se na inzerci ve srovnávačích cen nebo vyhledávačích zboží zejména na Heurece a na Zboží.cz od Seznamu.

Proč se přihlásit?

Pokud se přihlásíte na akci Pan Mergado pracuje zdarma a já si z přihlášených vyberu váš e-shop, budu pro vás společně s kolegy z firmy MichalJanik.cz pracovat 3 měsíce zdarma. A co všechno pro vás za tu dobu uděláme?

  • Já pro vás zpracuji audit XML feedu pro vyhledávače zboží Heureka.cz a Zboží.cz a předám kolegům výsledky včetně doporučení.
  • Kolegové vám založí Mergado účet a vloží XML feedy z vašeho e-shopu.
  • Na základě mých doporučení kolegové nastaví pravidla optimalizace a předají na Zboží.cz a Heureka.cz optimalizovaná data.
  • Zařídíme vám inzerci v Nákupech Google a dalšíh menších vyhledávačích zboží.

Výsledkem bude nejen větší počet přístupů z vyhledávačů zboží, ale hlavně více objednávek ve vašem e-shopu.

Proč chci pracovat zadarmo?

Jak jsem již psal, rád bych světu ukázal, co všechno umím, a jak velkým přínosem můžu být pro e-shopy. Pokud pro vás budu i s kolegy pracovat zdarma, budu od vás chtít souhlas se zveřejněním výsledků, kterých jsme společně dosáhli. Pro vás to znamená "odkrýt karty" a zveřejnit výsledky inzerce na srovnávačích cen. Kromě samotné otpimalizace ale získáte i propagaci svého internetového obchodu na mém webu v rámci případové studie.

Jak se přihlásit?

Pošlete na info@mergado.cz e-mail s adresami vašich XML feedů pro Zboží.cz a Heureka.cz. Připište, jestli máte na zmíněných serverech placenou či neplacenou inzerci. A uveďte prosím větu "Souhlasím se zveřejněním výsledků optimalizace pro vyhledávače zboží na webu Mergado.cz."

Z přihlášených e-shopů vybereme až 3 e-shopy, pro které budeme pracovat 3 měsíce zadarmo. Ostatním zpracuji a pošlu na email audit XML feedů.