Plánujete cestu na konference ShopCamp Praha či ShopComm Bratislava? Stavte se na kus řeči v Cafe Mergado, budu rád!

Článek zveřejněn 05. 09. 2016
| 1 minuta čtení

ShopCamp Praha

Na ShopCamp do Prahy přivezu celé Mergado Café. Bude to stánek se židličkami, stoly a kávovarem. A kávou, samozřejmě. Jste vítáni, ať už budete mít dotazy na Mergado, nebo i jen tak. Na stánku se budou střídat Kuba s Danem, které znáte z mé podpory a v okolí bude, jak ho znám, poletovat taky Michal. Navíc jsem pozval kolegy s certifikovaných agentur, takže společnost to bude vybraná a probrat se bude dát ledacos. Navíc Michal přihlásil do soutěže přednášku o novinkách v Mergadu. Pokud ji chcete vidět, dejte mu svůj hlas!

Cafe Mergado na Shop Campu

Takhle vypadalo Cafe Mergado na ShopCampu vloni.

ShopComm Bratislava

Do Bratislavy vyrazím na konferenci ShopComm v půlce října. To bude bez stánku, zato by tam měl mít Michal přednášku o marketingových fíglech, které se dají stihnout ještě do Vánoc 2016. Zda bude Michal na akci po celý den nevím jistě, ale když si ho vyhlédnete v programu, můžete si ho i tam odchytnout na kus řeči. Bude (jistě :-) rád.

Konferencím zdar!
A na shledanou na některé z nich.

Napsal / pan Mergado / 05. 09. 2016
Pan Mergado je největší dříč v našem týmu. Maká ve dne i v noci, aby byla data e‑shopů v tom nejlepším pořádku a přinášela užitek. Zde na blogu píše návody, zprávy i své vlastní názory. No ano, je to virtuální postava, ale my ho máme rádi. Fakt.

Komentáře

Chcete-li si zarezervovat na konzultaci v Praze konkrétní termín, učiňte tak zde: https://forum.mergado.cz/t/chystate-se-na-shopcamp-zarezervujte-si-kafe-s-kubou-ci-danem/158

Petr Parimucha (admin) / 06. 09. 2016 - 11:06

Přidat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Přidáním komentáře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.