ShopCamp

Tvůrci e-shopů Shopsys a Shoptet jsou organizátory e-commerce konference ShopCamp. Tato konference svým účastníkům (pro něž je vstupné zdarma) nabízí program ve dvou přednáškových sálech: v tom hlavním je program připraven organizátory, v barcampovém sále pak na účastníky čekají přednášky kolegů, které si sami předem vybrali hlasováním. Přednáškové sály jsou doplněny dvěma workshopovými místnostmi. Ve volném čase a po skončení programu se otevírá bohatý prostor pro networking.

Odborné články o konferenci Shopcamp:

Mergado vyráží na ShopCamp 2019

V pátek 13. září proběhne další ročník konference ShopCamp. Jeho organizátory jsou tvůrci e-shopů Shopsys a Shoptet. Pro tým Mergada je už tradiční zastávkou při našich cestách za novinkami v e-commerce a propagací naší služby.

15.08.2019
Katka Nejedlá: Chování uživatelů na Zboží.cz

Jak přizpůsobit kampaň na vánoční sezónu na Zboží.cz? Jak pracovat s XML feedem, či jak nastavit výdejní místa tak, abyste si neubírali zákazníky? V rozhovoru s konzultantkou Zboží.cz, Katkou Nejedlou, jsme si povídali o chování zákazníků ve vánočním období.

13.11.2018
ShopCamp 2018 - Rozhovor s Janem Slezákem, Sklik

Jeden z workshopů na ShopCampu vedl i Jan Slezák z Skliku. My jsme si s ním promluvili o tom, jaké novinky mají. Nezapomněli jsme se ho zeptat ani na to, co by e-shopům doporučil ve vánoční sezóně, na co by si měli dát pozor a jaké inzeráty jsou pro ně z jeho pohledu nejlepší.

05.10.2018
ShopCamp 2018 – Rozhovor s Petrou Sedlákovou Mikuláškovou

Petra Sedláková Mikulášková je stálice na české e-commerce scéně. Zabývá se prací se srovnávači zboží a na letošním Shopcampu přednášela o automatizovaném biddingu. V rozhovoru jsme rozebrali specifika této marketérské činnosti.

27.09.2018
Fotoreport: Mergado se zúčastnilo ShopCampu

Je středa večer. Užíváme si zbytky podzimního slunce a Pražákům trochu závidíme jejich Náplavku. Se setměním se zvedáme, odoláváme nočním svodům Pražských barů a jdeme spát. Jsme totiž profíci, kteří ví, jak náročná je celodenní účast na konferencích. Zítra je ShopCamp a my hodláme opět zazářit na poli české e-commerce.

17.09.2018
Shopcamp 2017 očima Mergada - banner

Tradiční zářijovou e-commerce akcí je pražský Shopcamp. Ani letos na něm Mergado nemohl chybět se svou pojízdnou Nekavárnou. Navíc jsme ale testovali Mergadovo nahrávací studio a někteří si střihli i workshop. Jaké to celé bylo?

11.09.2017
ShopCamp Praha, logo

V pátek proběhla v Praze konference ShopCamp 2016. My na ni vystavěli Mergado Cafe a ke kávě přidali Michalovu přednášku o aktuálních novinkách v Mergadu. Zde přikládám prezentaci z této přednášky.

20.09.2016
Mergad Cafe na ShopCampu

No ano, už je tu zase podzimní sezóna konferencí. Minulý víkend jsem oprášil a vyzkoušel svůj stánek Mergado Café a už se chystám na dvě akce, kam bych vás rád pozval. Proč? Budu totiž rád, když se za mnou zastavíte na kus řeči.

05.09.2016
ShopCamp, logo

Michal Janík měl předminulou sobotu na ShopCampu v Praze workshop „7 tipů, jak navýšit tržby e-shopu před Vánoci 2015“. Zaměřil se v něm na praktické tipy, jak může e-shop navýšit tržby ještě do konce letošního roku. Zde je jeho prezentace.

27.10.2015
Pan Mergado na konferencích

Už je to tak, balím krámek a vyrážím na cesty. Budu rád, když se zastavíte na kus řeči. Rád se podělím o své zkušenosti a pokusím se poradit. A kdybych byl poněkud nemluvný, budou k dispozici Michal s Danem - odborníci nadmíru povolaní.

01.10.2015