Shopcamp si drží úroveň kvalitní konference

Článek zveřejněn 18.09.2019

Obuj se do toho. Tak zněl slogan na uvítacích ponožkách, kterými byli při příchodu obdarováni účastníci šestého ročníku Shopcampu. Další povedený ročník této oblíbené konference umožnil setkání mnoha nadšených e-shopařů a odborníků na e-commerce a přinesl tak jedinečnou atmosféru.

Přehlídka toho nejlepšího

Pátek 13. září se nesl v pozitivním duchu sdílení myšlenek, kontaktů a cenných nápadů. Už od rána se prostor ČVUT v Praze zaplnil účastníky dychtivými po nových informacích a inovativních řešeních. Rozšířit obzory si přišli nejen agentury a firmy, ale i jednotlivci v zastoupení malých i velkých značek. Novinky a rady v marketérké oblasti přijela poskytnout také výprava specialistů z Mergada.

Celkově 12 přednášek, 12 workshopů a 3 případové studie uvedli spíkři z české a slovenské e-commerce scény. K publiku mluvil i náš Luděk, který vedl workshop ohledně optimalizace kampaní na GLAMI a Heurece. Biddingové znalosti předal Jirka Guňka z týmu Bidding Fox.

Setkání lidí z e-shopařské branže je vždy přínosné a náš tým i tento rok posbíral materiál na zajímavé rozhovory pro Mergado TV. Ve třech videích uvidíte Lumíra Kunze z Aukra, Adama Funioka z agentury PROFICIO Marketing a dvojici organizátorů Shopcampu, Matěje Kapošváryho a Jakuba Smolíka. Na našem stánku jsme si vyměnili mnoho zajímavých názorů na vylepšení Mergada, konzultovali podněty na nové funkcionality a poznali mnoho z vás osobně.

Pořadatelé a patroni akce, Shopsys a Shoptet, měli celou akci dobře zkoordinovanou a program detailně propracovaný. Přednáškové sály se od 10 hodiny neustále plnily a čas mezi jednotlivými vstupy vyplňovaly soutěže s kolem štěstí a networking u kávy a chutného občerstvení.

Děkujeme Shopcampu, že pokračuje ve vysokém standardu své akce, která láká spoustu inspirativních spíkrů a nadšených návštěvníků. Na některé z vás se těšíme zítra, kdy se sejdeme na MergadoFestu a probereme o další novinky ze světa e-commerce.

Mohlo by vás zajímat:

PROBIDDING 2019 přinesl mnoho inspirace

Ve čtvrtek 16. 5. jsme se zúčastnili první konference o biddingu v ČR. Pořádal ji nástroj Bidding Fox, jehož tým má s automatizovaným biddingem široké zkušenosti. Aby si e-shopaři a marketéři udělali přehled o možnostech bidovacích strategií, pozval šest odborníků, kteří představili svoje poznatky.

17.05.2019
MastersGate Digital Summit pomohl posunout marketingové know how

V posledním květnovém týdnu jsme se vydali do Bratislavy načerpat informace o novinkách z e-commerce. A nepřijeli jsme jen dostávat, ale i dát – na MastersGate 2019 pohovořili i náš Luděk a Jirka z Bidding Fox.

03.06.2019

Přidat komentář