MastersGate Digital Summit pomohl posunout marketingové know how

Lukáš Horák
3. 6. 2019
2 minuty čtení
MastersGate Digital Summit pomohl posunout marketingové know how

V posledním květnovém týdnu jsme se vydali do Bratislavy načerpat informace o novinkách z e‑commerce. A nepřijeli jsme jen dostávat, ale i dát – na MastersGate 2019 pohovořili i náš Luděk a Jirka z Bidding Fox.

V posledním květnovém týdnu jsme se vydali do Bratislavy načerpat informace o novinkách z e‑commerce. A nepřijeli jsme jen dostávat, ale i dát – na MastersGate 2019 pohovořili i náš Luděk a Jirka z Bidding Fox.

Bratislava: nejen hokej, ale také velká e‑commerce scéna

V týdnech předcházejících MastersGate 2019 se Bratislava představila jako hostitel MS v hokeji. Dlouhodobě – což konference a její doprovodný program potvrdily – je však také základnou slovenské e‑commerce. O tom jsme se přesvědčili už 28. 5. na hodnocení e‑shopů v rámci E‑Hubhub Day, který představil mnoho ctižádostivých a dobře zvládnutých projektů.

Summit MastersGate 2019 přivítal místní i zahraniční spíkry

Svůj cíl – propojit majitele a provozovatele e‑shopů s marketéry, konzultanty a e‑commerce nadšenci – MastersGate 2019 dodržel. V budově Slovenské spořitelny to od rána vřelo zajímavými přednáškami a několika stovkami lidí z e‑commerce. Mezi nimi jsme mohli zahlédnout kapacity ze světa online marketingu, známé tváře z e‑shopů i agentur i mnoho dalších, kteří přijeli nasbírat inspiraci pro svoje projekty.

Aktuální know how a příspěvek Mergada a Bidding Fox

E‑commerce události pravidelně navštěvujeme. Proto už umíme poznat, která akce má svůj program skutečně nabitý. MastersGate 2019 patřila mezi ně. Pokud jste chtěli vědět, jak jít v současnosti v e‑commerce s dobou, mnoho přednášek vám pomohlo udělat si větší rozhled. Na hlavním pódiu nás např. zaujala výživná přednáška Michala Pastiera z reklamní agentury Zaraguza, který popsal důležitost budování značky a dlouhodobých cílů pro doručení požadovaného výkonu.

U tzv. round tables měli odpoledne svůj blok také náš Luděk Volejník a Jirka Guňka. Slovenským kolegům pomohli utříbit si názor na zautomatizování procesů, které pomohou e‑shopům inzerovat na srovnávačích zboží.

Děkujeme agentuře UI42 za zorganizování výjimečné konference, jejíhož příštího ročníku se rádi opět zúčastníme. V jejím průběhu jsme opět pořídili několik zajímavých rozhovorů, které brzo zveřejníme na Mergado TV.

Pokud se už nemůžete dočkat a chcete si při práci pustit zajímavý rozhovor s některou z osobností (nejen) české e‑commerce, vyberte si z akutální nabídky Mergado TV či našeho podcastu MergadoToGo.

Mohlo by vás zajímat:

Lukáš Horák

Lukáš se v Mergadu stará o většinu komunikace v češtině. Prostřednictvím blogu, e‑mailu a sociálních sítí pravidelně zásobuje čtenáře aktualitami z e‑commerce a novinkami a tipy z Mergada. Pokud zrovna není copywriterem, užívá si prosté věci jako badminton, výlety mezi utajené skvosty osmdesátkové hudby a plody moře podávané s červeným vínem.