MastersGate Digital Summit pomohl posunout marketingové know how

Článek zveřejněn 03.06.2019

V posledním květnovém týdnu jsme se vydali do Bratislavy načerpat informace o novinkách z e-commerce. A nepřijeli jsme jen dostávat, ale i dát – na MastersGate 2019 pohovořili i náš Luděk a Jirka z Bidding Fox.

Bratislava: nejen hokej, ale také velká e-commerce scéna

V týdnech předcházejících MastersGate 2019 se Bratislava představila jako hostitel MS v hokeji. Dlouhodobě – což konference a její doprovodný program potvrdily – je však také základnou slovenské e-commerce. O tom jsme se přesvědčili už 28. 5. na hodnocení e-shopů v rámci E-Hubhub Day, který představil mnoho ctižádostivých a dobře zvládnutých projektů.

Zdroj: facebook.com/mastersgate.mastersgate

Summit MastersGate 2019 přivítal místní i zahraniční spíkry

Svůj cíl – propojit majitele a provozovatele e-shopů s marketéry, konzultanty a e-commerce nadšenci – MastersGate 2019 dodržel. V budově Slovenské spořitelny to od rána vřelo zajímavými přednáškami a několika stovkami lidí z e-commerce. Mezi nimi jsme mohli zahlédnout kapacity ze světa online marketingu, známé tváře z e-shopů i agentur i mnoho dalších, kteří přijeli nasbírat inspiraci pro svoje projekty.

Zdroj: facebook.com/mastersgate.mastersgate

Aktuální know how a příspěvek Mergada a Bidding Fox

E-commerce události pravidelně navštěvujeme. Proto už umíme poznat, která akce má svůj program skutečně nabitý. MastersGate 2019 patřila mezi ně. Pokud jste chtěli vědět, jak jít v současnosti v e-commerce s dobou, mnoho přednášek vám pomohlo udělat si větší rozhled. Na hlavním pódiu nás např. zaujala výživná přednáška Michala Pastiera z reklamní agentury Zaraguza, který popsal důležitost budování značky a dlouhodobých cílů pro doručení požadovaného výkonu.

U tzv. round tables měli odpoledne svůj blok také náš Luděk Volejník a Jirka Guňka. Slovenským kolegům pomohli utříbit si názor na zautomatizování procesů, které pomohou e-shopům inzerovat na srovnávačích zboží.

Zdroj: facebook.com/mastersgate.mastersgate

Děkujeme agentuře UI42 za zorganizování výjimečné konference, jejíhož příštího ročníku se rádi opět zúčastníme. V jejím průběhu jsme opět pořídili několik zajímavých rozhovorů, které brzo zveřejníme na Mergado TV.

Pokud se už nemůžete dočkat a chcete si při práci pustit zajímavý rozhovor s některou z osobností (nejen) české e-commerce, vyberte si z akutální nabídky Mergado TV či našeho podcastu MergadoToGo.

 

Mohlo by vás zajímat:

PROBIDDING 2019 přinesl mnoho inspirace

Ve čtvrtek 16. 5. jsme se zúčastnili první konference o biddingu v ČR. Pořádal ji nástroj Bidding Fox, jehož tým má s automatizovaným biddingem široké zkušenosti. Aby si e-shopaři a marketéři udělali přehled o možnostech bidovacích strategií, pozval šest odborníků, kteří představili svoje poznatky.

17.05.2019
Mergado + Bidding MeetUp představil pořádnou dávku novinek

Na konci dubna jsme v Praze pořádali setkání, které představí užitečné novinky a propojí lidi z e-commerce branže. Ve třech vstupech se snámi o zajímavosti podělili Michal Trousil, Jiří Guňka a Pavel Rusinský. Podívejte se na záznamy jejich přednášek.

03.05.2019

Přidat komentář