GLAMI

GLAMI v sobě kombinuje prvky vyhledávače zboží a sociální sítě. Zaměřuje se na módu a doplňky a umožňuje uživatelům z řad koncových zákazníků e-shopů prohlížet zboží, vytvářet kolekce, ty sdílet a komentovat. Zdrojem dat jsou tradiční importy XML. GLAMI kromě České republiky působí v dalších třinácti evropských státech a v Brazílii.

 

 

Jak inzerovat na GLAMI?

Jakýkoliv obchodník, jehož e-shop nabízí vhodné zboží. Může využít placenou i neplacenou verzi inzerce. Na GLAMI platíte ve chvíli, kdy se někdo proklikne z tohoto zbožáku na váš e-shop. Cena za proklik se liší podle toho, v jaké kategorii prodáváte a podle zařízení, ze kterého se zákazníci na váš e-shop prokliknou. Pro neplacenou verzi musíte mít na vašem e-shopu nainstalovaný Glami pixel.

Všechny informace ohledně specifikace feedu pro GLAMI najdete na: https://www.glami.cz/info/feed/

Zdrojem dat jsou tradiční importy XML.

Soubory by měly být uloženy na URL adrese.

Všechny produkty zasílané na GLAMI, musí mít systém velikostí a hodnotu velikosti správně vyplněnou. Výjimkou jsou brýle, šály a kabelky. Více na: https://www.glami.cz/info/feed/

Ano. Glami v XML feedu vyžaduje uvádět informace o složení výrobku včetně jeho procentuálního zastoupení v produktu. Tento požadavek se týká pouze textilního zboží. Pokud složení neuvedete, nebude možné produkt promovat PPC systémem. Tyto informace obsahuje údaj Materiál či Složení a jeho hodnota, která musíte zadat ve tvaru název materiálu a procenta, např. Bavlna 100%. Více na: https://www.glami.cz/info/feed/

 

Jak vám s inzercí na GLAMI pomůže Mergado?

Mergado je feed marketingový nástroj, jehož pomocí dokážete hromadně a automatizovaně nastavovat inzerci pro řadu velkých zbožových srovnávačů, včetně GLAMI.

  • Mergado podporuje všech 14 GLAMI formátů.
  • Pro všechny domény nabízíme Audit feedu a našeptáváme automaticky strom kategorií.
  • Náš nástroj také podporuje služby GLAMI pixel a GLAMI TOP. Používáte či pro inzerci na GLAMI chcete používat některé e-shopové platformy? Propojte je pohodlně s Mergadem pomocí Mergado Packu.
  • Obrázky, které jsou na GLAMI stěžejní hromadně upravíte v appce Feed Image Editor.

 

Zkuste Mergado na 30 dní zdarma

 

Pusťte si video s radami, co si na GLAMI ohlídat

Inspirujte se tipy Jirky Drážného ze zlínské agentury PRIA SYSTEM:

 

Čtěte o GLAMI na našem blogu:

Zvyšte úspěšnost e-shopu na Slovensku pomocí služby GLAMI TOP

Srovnávač GLAMI v březnu spustil projekt GLAMI TOP i na slovenském trhu. Slovenští zákazníci získávají možnost hodnotit svoji spokojenost s nákupem či značkou. Přečtěte si, jaké výhody e-shopařům využívání této služby přináší.

12.03.2020
Srovnávač módy startuje projekt GLAMI TOP

Pokud je pro vás GLAMI důležitým kanálem pro prodej vašeho zboží, zbystřete pozornost. Srovnávač zaměřený na módu a doplňky přidává vylepšení – zákaznické recenze. Odlišení od konkurence je odteď snazší díky zpětné vazbě od nakupujících a přináší s sebou řadu výhod. Pojďme se na ně podívat.

08.01.2020
Nastavte si doručení do Vánoc na GLAMI a Zboží.cz

Špička vánočních nákupů je tady. Mnoho zákazníků bude objednávat zboží na poslední chvíli a jejich rozhodování do velké míry ovlivní informace o tom, jestli zboží dorazí včas pod stromeček. Podívejte se, jak nastavíte garanci doručení do Vánoc na GLAMI a Zboží.cz.

10.12.2019
Začátek října patří online slevám GLAMIDAYS

Specializovaný porovnávač GLAMI působící v oblasti módy připravuje i tento rok svoji zavedenou akci GLAMIDAYS. Ta se bude již počtvrté konat na podzim a předpřipraví tak e-shopy na náročné období blížících se Vánoc. Přiblížíme si, na co všechno byste se měli nachystat a jaké další novinky má Glami v plánu.

03.09.2019
Pochopte rozdíly mezi Heurekou a GLAMI

Každý zbožák je jiný a na obsah feedů má vlastní požadavky. Konzultanti naší podpory se často setkávají s nesrovnalostmi uživatelů Mergada ohledně specifikací jednotlivých srovnávačů. S tím jsme se rozhodli skoncovat. V tomto článku si popíšeme hlavní rozdíly mezi Heurekou a GLAMI, abyste pochopili, co je potřeba v Mergadu nastavit odlišně.

17.07.2019
Specifikujte materiálové složení na GLAMI snadno pomocí Mergada

Velkým e-shopařským tématem poslední doby je povinná podpora tagu PERCENTAGE, který GLAMI zavádí od 1. 8. 2019. S aktuálním releasem, který proběhne 11. 7. v 16 hodin, začne Mergado specifikaci materiálového složení pro GLAMI podporovat.

11.07.2019
PROBIDDING 2019 – Rozhovory se Šárkou Cihlovou (Red Media) a Jirkou Drážným (PRIA SYSTEM)

Na konferenci PROBIDDING 2019 jsme posbírali pěkný kus video-materiálu. Abyste nemuseli na zatím nezveřejněné rozhovory čekat, přinášíme vám rovnou dva naráz.

10.06.2019
GLAMI začne požadovat informace o materiálu produktu

Srovnávač módy GLAMI představil další novinku, která má jeho uživatelům pomoci získat více zákazníků, kteří mají o jejich zboží skutečný zájem. Pokud inzerujete na GLAMI, nově budete u oblečení, obuvi a doplňků muset povinně uvádět jednu z informací, která nejvíce ovlivňuje rozhodnutí zákazníků – z jakého materiálu jsou vaše produkty.

14.05.2019
Získejte více z GLAMI díky jeho novinkám na rok 2019

Fashion srovnávač GLAMI v roce 2018 opět posunul dál svoje služby. Rozšířil pole působnosti do dalších států, spustil rozsáhlou televizní kampaň, e-shopům pomohl k nákupům v hodnotě přesahující 2 miliardy. Co je letos před ním? Jaké novinky pro své uživatele chystá?

01.03.2019
Rozšiřte řady svých zákazníků při podzimních slevových akcích

Druhá polovina podzimu přináší prodejcům největší zisky za celý rok. Do tohoto období se v ČR soustředí i několik slevových akcí, které jim k větším ziskům pomáhají. Zúčastněte se jich i s vašimi či klientskými e-shopy, je nejvyšší čas se připravit.

25.10.2018