Mergado vyráží na ShopCamp 2019

Článek zveřejněn 15.08.2019

V pátek 13. září proběhne další ročník konference ShopCamp. Jeho organizátory jsou tvůrci e-shopů Shopsys a Shoptet. Pro tým Mergada je už tradiční zastávkou při našich cestách za novinkami v e-commerce a propagací naší služby.

Jedničky české e-commerce i nové tváře

ShopCamp opět chystá dvanáct přednášek, osm workshopů a tři případové studie. Část programu vybrali organizátoři, o zbylých částech rozhodli registrovaní účastníci hlasováním. Mezi vybranými je i náš Luděk, který si letos připravil téma optimalizace feedu pro Heureku i GLAMI. Těšíme se taky na rady a tipy z workshopů Jirky Guňky z Bidding Fox a Nikoly Zubalíkové z agentury BESTETO.

V přízemí fakulty architektury ČVUT, kde se konference koná, se opět představí stánky partnerů. Mergado přiveze svůj stánek také – pokud nás chcete poznat osobně, nebo potřebujete zkonzultovat některé záležitosti ohledně správy inzerce na srovnávačích, zastavte se za námi.

Takže nezapomeňte: 13. září od 9.00, Fakulta architektury ČVUT, Thákurova 9, Praha 6

Těšíme se na spíkry a návštěvníky. A pokud nedorazíte, pusťte si naši Mergado TV – opět pro vás pořídíme několik rozhovorů na aktuální témata z e-commerce. Podívejte se zatím na rozhovory, které jsme nedávno vydali.

 

Mohlo by vás zajímat:

Poučte se z cizích failů s rozhovory z NEkonference19

Na letošní Nekonferenci se s námi několik marketingových specialistů podělilo o své faily. Tyto neúspěchy se staly cennými zdroji informací nejen pro ně, ale i pro návštěvníky NEkonference. V rozhovorech pro Mergado TV jsme témata jejich přednášek ještě rozvedli.

10.07.2019
Pusťte si rozhovory z MastersGate19

Na summitu MastersGate jsme se setkali s několika významnými osobnostmi slovenské e-commerce, se kterými jsme pořídili zajímavé rozhovory pro Mergado TV. Aby vám neutekly žádné informace, najdete je všechny pěkně pohromadě díky tomuto článku.

04.07.2019
PROBIDDING 2019 – Rozhovor s Milanem Šmídem, Zásilkovna

Další známá tvář, se kterou jsme se potkali na konferenci PROBIDDING 2019, byl Milan Šmíd. Milan se nedávno stal marketingovým ředitelem skupiny Packeta, která vlastní českou jedničku přes logistiku – Zásilkovnu.

30.05.2019

Přidat komentář