Mergado vyráží na ShopCamp 2019

Článek zveřejněn 15. 08. 2019
| 1 minuta čtení

V pátek 13. září proběhne další ročník konference ShopCamp. Jeho organizátory jsou tvůrci e‑shopů ShopsysShoptet. Pro tým Mergada je už tradiční zastávkou při našich cestách za novinkami v e‑commerce a propagací naší služby.

Jedničky české e‑commerce i nové tváře

ShopCamp opět chystá dvanáct přednášek, osm workshopů a tři případové studie. Část programu vybrali organizátoři, o zbylých částech rozhodli registrovaní účastníci hlasováním. Mezi vybranými je i náš Luděk, který si letos připravil téma optimalizace feedu pro HeurekuGLAMI. Těšíme se taky na rady a tipy z workshopů Jirky GuňkyBidding FoxNikoly Zubalíkové z agentury BESTETO.

V přízemí fakulty architektury ČVUT, kde se konference koná, se opět představí stánky partnerů. Mergado přiveze svůj stánek také – pokud nás chcete poznat osobně, nebo potřebujete zkonzultovat některé záležitosti ohledně správy inzerce na srovnávačích, zastavte se za námi.

Takže nezapomeňte: 13. září od 9.00, Fakulta architektury ČVUT, Thákurova 9, Praha 6

Těšíme se na spíkry a návštěvníky. A pokud nedorazíte, pusťte si naši Mergado TV – opět pro vás pořídíme několik rozhovorů na aktuální témata z e‑commerce. Podívejte se zatím na rozhovory, které jsme nedávno vydali.

Mohlo by vás zajímat:

Napsal / Lukáš Horák / 15. 08. 2019

Lukáš se v MERGADU stará o většinu komunikace v češtině. Prostřednictvím blogu, e‑mailu a sociálních sítí pravidelně zásobuje čtenáře aktualitami z e‑commerce a novinkami a tipy z MERGADA. Pokud zrovna není copywriterem, užívá si prosté věci jako badminton, výlety mezi utajené skvosty osmdesátkové hudby a plody moře podávané s červeným vínem.

Přidat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Přidáním komentáře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.