Pusťte si rozhovory z MastersGate19

Článek zveřejněn 04.07.2019

Na summitu MastersGate jsme se setkali s několika významnými osobnostmi slovenské e-commerce, se kterými jsme pořídili zajímavé rozhovory pro Mergado TV. Aby vám neutekly žádné informace, najdete je všechny pěkně pohromadě díky tomuto článku.

MASTERSGATE 19 - Rozhovor s Martinem Krupou, UI42

Na konferenci v rámci summitu MastersGate 19 jsme si na pár slov sedli s jedním z organizátorů – zakladatelem a ředitelem agentury UI42, Martinem Krupou.

Zajímali jsme se o činnost jeho agentury i o okolnosti vzniku summitu MastersGate. Velmi souhlasíme s tím, že takovýchto událostí, které jsou výborným ekosystémem pro networking, zisk kontaktů a know how, by mělo přibývat. Chcete vědět, jak Martin vnímá e-commerce na Slovensku? Nebo jak se v UI42 věnují expanzi? Pusťte si rozhovor.

Audiozáznam videa si pusťte na našem podcastu MergadoToGo:

 

MASTERSGATE 19 - Rozhovor s Jaroslavem Chrapkem, Dedoles

E-shop Dedoles je úspěšný obchod, který dokazuje, že vedle byznysu se mohou prodejci zajímat i o životní prostředí – a navíc jim to může vycházet. Na summitu MastersGate jsme se potkali s jeho CEO, Jaroslavem Chrapkem.

Povídali jsme si o tom, jak přišel na myšlenku prodávat udržitelné zboží? Jak se Dedoles vyrovnává se svým rychlým růstem a jaká jsou úskalí financování jeho chodu? Poslechněte si, co o svém projektu říká zakladatel jednoho z nejvýraznějších e-shopů na Slovensku.

Audiozáznam videa si pusťte na našem podcastu MergadoToGo:

 

MASTERSGATE 19 - Rozhovor s Daliborem Cicmanem, GymBeam

Třetí osobností, kterou jsme si na summitu MastersGate vybrali pro rozhovor, byl Dalibor Cicman – zakladatel a ředitel e-shopu GymBeam.

Zajímalo nás, co stálo za myšlenkou vzniku e-shopu, který nabízí proteiny a doplňky výživy pro sportovce? Jaké jsou hodnoty takovéto firmy a jak vytváří dobré prostředí pro své zaměstnance? Pusťte si rozhovor, jehož důležitou částí také byla otázka, jak jde byznys dohromady se společenskou zodpovědností?

Zajímají vás další odborné názory? Další video-rozhovory s nejrůznějšími odborníky českého i zahraničního online marketingu, mezi které patří osobnosti e-commerce, dlouhodobí uživatelé Mergada či naši vývojáři, najdete na Mergado TV nebo na našem YouTube kanálu.

 

Mohlo by vás zajímat:

PROBIDDING 2019 – Rozhovor s Milanem Šmídem, Zásilkovna

Další známá tvář, se kterou jsme se potkali na konferenci PROBIDDING 2019, byl Milan Šmíd. Milan se nedávno stal marketingovým ředitelem skupiny Packeta, která vlastní českou jedničku přes logistiku – Zásilkovnu.

30.05.2019
PROBIDDING 2019 – Rozhovor s Lucií Hvězdovou, Zboží.cz

Na konferenci PROBIDDING 2019 jsme se potkali s Lucií Hvězdovou, která pracuje jako specialista pro správu kampaní na Zboží.cz. Lucie se ve své práci stará také o bidovací nástroje – proto nás zajímalo, jak se k nim na Zboží staví, jaké z nástrojů zde fungují a které doporučují svým uživatelům.

23.05.2019
PROBIDDING 2019 – Rozhovor s Lídou Svitálkovou, Optimio

Na konferenci PROBIDDING 2019 jsme vyzpovídali také PPC specialistu z agentury Optimio, Lídu Svitálkovou. Na své přednášce mluvila o důležitosti auditů na Heurece a Zboží.cz. Toto téma jsme v rozhovoru ještě rozvedli.

06.06.2019

Přidat komentář