Pusťte si rozhovory z MastersGate19

Článek zveřejněn 04. 07. 2019
| 2 minuty čtení

Na summitu MastersGate jsme se setkali s několika významnými osobnostmi slovenské e‑commerce, se kterými jsme pořídili zajímavé rozhovory pro Mergado TV. Aby vám neutekly žádné informace, najdete je všechny pěkně pohromadě díky tomuto článku.

MASTERSGATE 19 — Rozhovor s Martinem Krupou, UI42

Na konferenci v rámci summitu MastersGate 19 jsme si na pár slov sedli s jedním z organizátorů – zakladatelem a ředitelem agentury UI42, Martinem Krupou.

Zajímali jsme se o činnost jeho agentury i o okolnosti vzniku summitu MastersGate. Velmi souhlasíme s tím, že takovýchto událostí, které jsou výborným ekosystémem pro networking, zisk kontaktů a know how, by mělo přibývat. Chcete vědět, jak Martin vnímá e‑commerce na Slovensku? Nebo jak se v UI42 věnují expanzi? Pusťte si rozhovor.

Audiozáznam videa si pusťte na našem podcastu MergadoToGo:

MASTERSGATE 19 — Rozhovor s Jaroslavem Chrapkem, Dedoles

E‑shop Dedoles je úspěšný obchod, který dokazuje, že vedle byznysu se mohou prodejci zajímat i o životní prostředí – a navíc jim to může vycházet. Na summitu MastersGate jsme se potkali s jeho CEO, Jaroslavem Chrapkem.

Povídali jsme si o tom, jak přišel na myšlenku prodávat udržitelné zboží? Jak se Dedoles vyrovnává se svým rychlým růstem a jaká jsou úskalí financování jeho chodu? Poslechněte si, co o svém projektu říká zakladatel jednoho z nejvýraznějších e‑shopů na Slovensku.

Audiozáznam videa si pusťte na našem podcastu MergadoToGo:

MASTERSGATE 19 — Rozhovor s Daliborem Cicmanem, GymBeam

Třetí osobností, kterou jsme si na summitu MastersGate vybrali pro rozhovor, byl Dalibor Cicman – zakladatel a ředitel e‑shopu GymBeam.

Zajímalo nás, co stálo za myšlenkou vzniku e‑shopu, který nabízí proteiny a doplňky výživy pro sportovce? Jaké jsou hodnoty takovéto firmy a jak vytváří dobré prostředí pro své zaměstnance? Pusťte si rozhovor, jehož důležitou částí také byla otázka, jak jde byznys dohromady se společenskou zodpovědností?

Zajímají vás další odborné názory? Další video-rozhovory s nejrůznějšími odborníky českého i zahraničního online marketingu, mezi které patří osobnosti e‑commerce, dlouhodobí uživatelé Mergada či naši vývojáři, najdete na Mergado TV nebo na našem YouTube kanálu.

Mohlo by vás zajímat:

Napsal / Lukáš Horák / 04. 07. 2019

Lukáš se v Mergadu stará o většinu komunikace v češtině. Prostřednictvím blogu, e‑mailu a sociálních sítí pravidelně zásobuje čtenáře aktualitami z e‑commerce a novinkami a tipy z Mergada. Pokud zrovna není copywriterem, užívá si prosté věci jako badminton, výlety mezi utajené skvosty osmdesátkové hudby a plody moře podávané s červeným vínem.

Témata: Rozhovory

Přidat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Přidáním komentáře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.