Poučte se z cizích failů s rozhovory z NEkonference19

Článek zveřejněn 10.07.2019

Na letošní Nekonferenci se s námi několik marketingových specialistů podělilo o své faily. Tyto neúspěchy se staly cennými zdroji informací nejen pro ně, ale i pro návštěvníky NEkonference. V rozhovorech pro Mergado TV jsme témata jejich přednášek ještě rozvedli. Abyste je nemuseli nikde hledat, dnes vám je souhrnně přinášíme v jednom článku.

NEkonference 19 – Rozhovor s Janem Kotkem, Heureka

Letošní NEkonference se jako spíkr zúčastnil Honza Kotek z Heureky. Přednášel o dalším důležitém zdroji dat, kterým je zpětná vazba uživatelů. Nás zajímalo, jak na Heurece proces sbírání feedbacku probíhal. Dopadlo vše podle očekávání? A co je podle Honzy vize spokojeného e-shopu, se kterou Heureka pracuje? Pusťte si rozhovor, ve kterém vám poodhalíme některé z nových plánů Heureky.

Audiozáznam videa si pusťte na našem podcastu MergadoToGo:

 

NEkonference 19 – Rozhovor s Veronikou Brindzovou

Letošní NEkonference se věnovala tématu failů a toho, jak nám pomáhají se zlepšovat. Svůj vstup zde měla také Veronika Brindzová, která se specializuje na správu PPC kampaní.

Jaký byl její největší fail a jak se tyto faily komunikují s klienty? Proč nedoporučuje spouštět kampaně v pátek a na co byste si při spouštění kampaní měli dát pozor? Pusťte si rozhovor, ve kterém mimo jiné pochopíte, proč se vždycky hodí automatická pravidla a checklisty.

Pusťte si další rozhovory – na Mergado TV najdete mnoho zajímavých interview s odborníky na různá témata nejen české ecommerce.

 

Mohlo by vás zajímat:

Pusťte si rozhovory z MastersGate19

Na summitu MastersGate jsme se setkali s několika významnými osobnostmi slovenské e-commerce, se kterými jsme pořídili zajímavé rozhovory pro Mergado TV. Aby vám neutekly žádné informace, najdete je všechny pěkně pohromadě díky tomuto článku.

04.07.2019
PROBIDDING 2019 – Rozhovor s Milanem Šmídem, Zásilkovna

Další známá tvář, se kterou jsme se potkali na konferenci PROBIDDING 2019, byl Milan Šmíd. Milan se nedávno stal marketingovým ředitelem skupiny Packeta, která vlastní českou jedničku přes logistiku – Zásilkovnu.

30.05.2019
PROBIDDING 2019 – Rozhovor s Lídou Svitálkovou, Optimio

Na konferenci PROBIDDING 2019 jsme vyzpovídali také PPC specialistu z agentury Optimio, Lídu Svitálkovou. Na své přednášce mluvila o důležitosti auditů na Heurece a Zboží.cz. Toto téma jsme v rozhovoru ještě rozvedli.

06.06.2019

Přidat komentář