Vzdělávejte se spolu s Mergadem

Článek zveřejněn 05.09.2019

V následujících měsících naváže tým Mergada na úspěšnou sérii přednášek a worshopů. Sejdeme se na akcích v Praze i Brně a prodáme si know-how o e-shopárskych tématech. Pojďte s námi nasbírat inspiraci, popovídat o trendech v ecommerce a získat nové skilly při využívání Mergada.

Podzim odpálíme pražskou akcí ShopCamp, která vysílá do světa již svůj šestý ročník. Pro Mergado je událost od tvůrců e-shopů ShopSys a Shoptet tradičním místem na setkání s odborníky z branže. Zároveň zde už po několikáté povedou workshopy i naši kolegové - Luděk Volejník s worshopem optimalizace feedu pro Heureku a GLAMI a zástupce lišáků, Jiří Guňka z Bidding Foxu. Pár míst je ješte volných, tak dlouho neváhejte a přijďte si v pátek třináctého zlepšit den.

Září vládne ecommerce

Už za dva týdny vypukne i naše dvorní akce MergadoFest, na které vám pozvaní spíkři představí ve svých přednáškách a workshopech mj. téma automatizace . Na všechny registrované účastníky se už nyní těšíme a pro ty, kterým to letos nevyšlo, máme dobrou zprávu. Zvučná jména a nabitý program vám zprostředkují rozhovory a záznamy konference, které následně přineseme na našem blogu.

Náš specialista na Mergado, Luděk Volejník, má nejblíže týdny kalendář plný školení a akcí, mezi nimiž je i E-commerce Day 2019. Impact Hub Brno bude 21. září hostit řečníků ze světa e-commerce a nabídne celodenní program zaměřený na praktické informace z praxe. Více podrobností o konferencií naleznete na jejich webu.

Dalším místem, kde bude Mergado prodávat své znalosti je E-shop Akademie. V průběhu pěti víkendů si účastníci tohoto jedinečného studijního programu vyslechnou více než 25 spíkrů na témata expanze, analytiky či PPC. 2. listopadu se studentům představí v roli školitele i Luděk Volejník s přednáškou o Vyhledávačích a porovnávačích zboží. Pokud vás tato událost zaujala, s poukazem "recnik20" máte slevu 20% na školné (s platností do začátku akademie nebo dokud se nenaplní kapacita).

Nenechte si ujít Mergado akce v nejbližším období a sledujte naše sociální sítě, kde neustále aktualizujeme aktivity a detaily o nadcházejících akcích.

Mohlo by vás zajímat:

Mergado vyráží na ShopCamp 2019

V pátek 13. září proběhne další ročník konference ShopCamp. Jeho organizátory jsou tvůrci e-shopů Shopsys a Shoptet. Pro tým Mergada je už tradiční zastávkou při našich cestách za novinkami v e-commerce a propagací naší služby.

15.08.2019
Letošní MergadoFest přináší automatizaci

Třetí ročník konference MergadoFest je tu už za necelé dva měsíce. Letos se budou přednášky a workshopy věnovat tématům automatizace, expanze nebo auditu obrázků. Pojďme se společně podívat na to, jak bude MergadoFest 19. září 2019 probíhat.

02.08.2019

Přidat komentář