Vzdělávejte se spolu s Mergadem

V následujících měsících naváže tým Mergada na úspěšnou sérii přednášek a worshopů. Sejdeme se na akcích v Praze i Brně a prodáme si know-how o e‑shopárskych tématech. Pojďte s námi nasbírat inspiraci, popovídat o trendech v ecommerce a získat nové skilly při využívání Mergada.

V následujících měsících naváže tým Mergada na úspěšnou sérii přednášek a worshopů. Sejdeme se na akcích v Praze i Brně a prodáme si know-how o e‑shopárskych tématech. Pojďte s námi nasbírat inspiraci, popovídat o trendech v ecommerce a získat nové skilly při využívání Mergada.

Podzim odpálíme pražskou akcí ShopCamp, která vysílá do světa již svůj šestý ročník. Pro Mergado je událost od tvůrců e‑shopů ShopSysShoptet tradičním místem na setkání s odborníky z branže. Zároveň zde už po několikáté povedou workshopy i naši kolegové — Luděk Volejník s worshopem optimalizace feedu pro HeurekuGLAMI a zástupce lišáků, Jiří GuňkaBidding Foxu. Pár míst je ješte volných, tak dlouho neváhejte a přijďte si v pátek třináctého zlepšit den.

Září vládne ecommerce

Už za dva týdny vypukne i naše dvorní akce MergadoFest, na které vám pozvaní spíkři představí ve svých přednáškách a workshopech mj. téma automatizace . Na všechny registrované účastníky se už nyní těšíme a pro ty, kterým to letos nevyšlo, máme dobrou zprávu. Zvučná jména a nabitý program vám zprostředkují rozhovory a záznamy konference, které následně přineseme na našem blogu.

Náš specialista na Mergado, Luděk Volejník, má nejblíže týdny kalendář plný školení a akcí, mezi nimiž je i E‑commerce Day 2019. Impact Hub Brno bude 21. září hostit řečníků ze světa e‑commerce a nabídne celodenní program zaměřený na praktické informace z praxe. Více podrobností o konferencií naleznete na jejich webu.

Dalším místem, kde bude Mergado prodávat své znalosti je E‑shop Akademie. V průběhu pěti víkendů si účastníci tohoto jedinečného studijního programu vyslechnou více než 25 spíkrů na témata expanze, analytiky či PPC. 2. listopadu se studentům představí v roli školiteleLuděk Volejník s přednáškou o Vyhledávačích a porovnávačích zboží. Pokud vás tato událost zaujala, s poukazem “recnik20” máte slevu 20% na školné (s platností do začátku akademie nebo dokud se nenaplní kapacita).

Nenechte si ujít Mergado akce v nejbližším období a sledujte naše sociální sítě, kde neustále aktualizujeme aktivity a detaily o nadcházejících akcích.

Mohlo by vás zajímat:

Petra Marková

Slovenský trh a libozvučnou slovenštinu má v Mergadu na starosti copywriterka Petra. Textuje, bloguje, překládá a s vášní tvoří obsah na sociální sítě. A když zrovna nehledá ta správná slova, věnuje svůj čas své bytové džungli, pečení, kavárnám nebo cestování.