Letošní MergadoFest přináší automatizaci

Petra Marková
2. 8. 2019
3 minuty čtení
Letošní MergadoFest přináší automatizaci

Třetí ročník konference MergadoFest je tu už za necelé dva měsíce. Letos se budou přednášky a workshopy věnovat tématům automatizace, expanze nebo auditu obrázků. Pojďme se společně podívat na to, jak bude MergadoFest 19. září 2019 probíhat.

Třetí ročník konference MergadoFest je tu už za necelé dva měsíce. Letos se budou přednášky a workshopy věnovat tématům automatizace, expanze nebo auditu obrázků. Pojďme se společně podívat na to, jak bude MergadoFest 19. září 2019 probíhat.

Průběh konference

Stejně, jako minulé dva roky, je festivalový den nabitý zajímavým programem. Prostory klubu Mersey vyplní tři hlavní přednášky, ale i menší workshopy. Naše kanceláře, sousedící s klubem, na Minské 13 poskytnou hned několik menších přednášek. Na nich je omezená kapacita a tak je třeba se na ně přihlásit. Registrace se spouští 6. srpna, tak neváhejte a zarezervujte si své místo. Ptáte se, kolik to stojí? MergadoFest je zdarma, je potřebné se jen na událost registrovat.

Naše konference je známá svojí uvolněnou atmosférou a spojením příjemného s užitečným. Třetí ročník se nese ve znamení automatizace, kterou každý účastník používá z jiného úhlu. Těšit se proto můžete na témata jako, kdy se obrátit na automat a jaký si vybrat nebo jak si v Mergadu a Bidding Fox Elements naklikat vlastní pricingový automat. Mimo to vás během přestávek rádi potkáme na kávě a probereme aktuální témata z oblasti e‑commerce.

Po skončení oficiálního programu se na vás těšíme na afterparty, která se bude nést v neformálním duchu v naší Nekavárne s hudbou a dobrým pivem.

Všechny důležité a doplňující informace najdete na stránce a na facebookové události, kde si postupně představíme letošní spíkerskou scénu.

Mala ochutnávka programu

Luděk Volejník, Mergado: workshop — Regulární výrazy

Neznáš reguláry? Bojíš se jich? Přijď se podívat na praktický workshop, kde vysvětlím základní značky používané v regulárních výrazech, ukážu jak regulární výrazy tvořím, kde je lze použít v Mergadu i mimo něj. Naučíš se základy, porozumíš principu a zjístíš, že regulár je kámoš. ;-)

Katka Nejedlá, Zboží.cz: workshop — Základ úspěchu kampaně na Zboží.cz? Kvalitní XML feed!

Uvádět v XML feedu jen povinné tagy je sice nejjednodušší cesta, kterou se některé e‑shopy vydávají. Otázkou je, zda si uvědomují, jak moc tímto ovlivňují svou kampaň, o která zobrazení přicházejí, a kteří zákazníci díky tomu nakupují u konkurence. Podíváme se také na to, jaké názvy položek je vhodné uvádět a jak pomocí názvů zajistit automatické napárování nabídky do produktu. Jako třešničku na dortu jsem si pro vás připravila mýty, které o fungování na Zboží.cz kolují.

Michal Janík, Mergado: workshop — Jak si v Mergadu a Bidding Fox Elements naklikat vlastní pricingový automat

Hodil by se ti automat pro přeceňování? Tak si ho postav! Ukážu ti, jak využít nová data, která do Mergada letos v létě přinesly aplikace Bidding FoxBidding Fox Elements. Na jejich základě si “vyklikáme” nástroj pro automatické přeceňování. Ty uvidíš do jeho vnitřností a budeš si moci postavit svůj vlastní. Navíc přidám inovace, které budeš moci použít v biddingu a řízení kampaní vůbec. Workshop pojmeme jako tvůrčí dílnu. Cílem tedy bude objevovat, kutit, bastlit a diskutovat.

Petr Gyüre, Unikum: workshop — Pokročilá DSA segmentace pomocí Mergado

Potřebujete rychle pokrýt Váš sortiment (nebo jeho část) reklamami v Google Ads tak, aby byly efektivní a zároveň co nejrelevantnější? Odpověď je DSA. Pomocí Mergado si představíme několik možností, jak dostat do DSA Feedu užitečná data, pro pokročilou segmentaci.

Václav Trunec, Samba.ai: workshop — Jak datové feedy automatizují e‑commerce v Samba.ai

Zajímá vás, jak lze využít různých variant datových feedů pro rychlé a efektivní rozesílání newsletterů? Jak lze propojit objednávku s konkrétním uživatelem a vytvořit tak newsletter na míru bez nutnosti manuálního zásahu? Na této přednášce vám představím systém Samba a povíme si, jaká data pro efektivní analýzu a chytrou personalizaci využívá.

Sledujte naše stránky, kde program neustále aktualizujeme o rozširujúce a praktické informácie. Máte otázky, ktoré sa týkajú MergadoFestu? Napíšte nám na podporu.

Podívejte se, jak to probíhalo loni

Petra Marková

Slovenský trh a libozvučnou slovenštinu má v Mergadu na starosti copywriterka Petra. Textuje, bloguje, překládá a s vášní tvoří obsah na sociální sítě. A když zrovna nehledá ta správná slova, věnuje svůj čas své bytové džungli, pečení, kavárnám nebo cestování.