Sedmý ročník ShopCampu chystá dvojitou dávku vzdělávání

Článek zveřejněn 25.08.2020

Tradiční zářijová událost ShopCamp tento rok nabídne rovnou dvě formy konference. E-shopařům a marketérům, kteří se akce nezúčastní v Praze, poskytne online verzi přednášek i poradenství. Seznamte se s programem ShopCampu, který tento rok navštívíte i z pohodlí domova či kanceláře.

Načerpejte know-how předních českých odborníků

Pražský prostor ČVUT 10. září přivítá široké zastoupení profesionálů. Na dvou přednáškových pódiích a třech workshopových sálech se dozvíte novinky z oblasti online marketingu, logistiky, práva, PPC či analytiky. Na stránce ShopCampu najdete kompletní harmonogram.

Kromě přednášek na akci najdete stánky marketingových společností. Specialisté z Mergada, Bidding Foxu a Feed Image Editoru zde budou celý den nabízet konzultace ohledně všech vašich otázek.

Nestíháte ShopCamp naživo? Ještě stále se můžete zdarma přihlásit na jeho virtuální verzi. Mergado kromě toho přinese sérii rozhovorů, které zveřejníme na MergadoTV. Sledujte i naše sociální sítě, kde pro vás ShopCamp 2020 zmapujeme.

 

Mohlo by vás zajímat:

Na co by si měly dát e-shopy pozor z pohledu copywritera?

Co je důležité pro e-shopy z hlediska obsahu? Jak mají vyřešit texty pro popisky a kategorie produktů? A na jaké další typy textů by se měly ještě zaměřit? Na ShopCampu 21 jsme tato a další témata probrali s Janem Novákem, copywriterem z Obsahové agentury.

14.09.2021
ShopCamp 19 – Rozhovor s J. Smolíkem & M. Kapošvárym, ShopCamp

Zajímá vás, jak funguje příprava konference jako je ShopCamp? Na to vám odpoví organizátoři této akce – Jakub Smolík a Matěj Kapošváry. Pusťte si nabitý rozhovor na témata vzniku a existence ShopCampu a nahlédněte s námi do zákulisí této oblíbené komunitní konference.

10.10.2019
ShopCamp 19 – Rozhovor s Lumírem Kunzem, Aukro

Ředitel Aukra, Lumír Kunz byl letos zařazen do žebříčku Forbes 30pod30. V českém e-commerce prostředí se pohybuje pěkných pár let a o tom, co se děje má perfektní přehled. O rozhovor s ním jsme měli zájem už delší dobu, takže když se na ShopCampu 19 naskytla příležitost, šli jsme do toho.

03.10.2019

Přidat komentář