Shopion vytváří moderní e-shopová řešení na míru

Článek zveřejněn 01.12.2020

Rozmýšlíte se, na jakém řešení rozjedete svůj e-shop? Máte na jeho fungování speciální požadavky? Využijte možnosti, které nabízejí internetové obchody od společnosti Shopion. Jsou programované na míru a než si je koupíte, můžete si je vyzkoušet v režimu pronájmu.

Tvorba e-shopu je hlavní poslání Shopionu

Shopion se specializuje pouze na e-shopy. Nabízí B2C a B2B e-shopy internetové obchody na klíč ve třech cenových variantách. Díky modulárnímu systému do nich nainstalujete jakékoliv potřebné funkce. Shopion kromě prodeje e-shopů také nabízí možnost jejich projnájmu. Méňě zkušení e-shopaři si díky tomu mohou práci s obchodem nejdříve vyzkoušet.

Jaké jsou cenové varianty e-shopů Shopion:

  • PROFI
  • FULL
  • VIP

E-shopy ve všech variantách obsahují mnoho funkcí jako jsou např. články, platební metody, fakturace, slevové kupóny či bannery. Jejich pomocí zvládnete pohodlně spravovat systém variant, skladové hospodářství, on-line platby a mnoho dalšího.

Shopion a Mergado

Shopion od 10. 11. 2020 podporuje Mergado Product XML ve všech svých řešeních.

Do nastavení feedu se dostanete v administraci e-shopu pod záložkou Nastavení > XML Mergado. Feed obsahuje kompletní informace, které Mergado podporuje. Při generování ho zabezpečíte loginem a heslem zadaným uživatelem.

 

Vsaďte na individuální přístup a variabilitu. Shopion v e-commerce funguje víc než 8 let. Pomocí jeho řešení budete spravovat e-shop se současným designem, který bude obsahovat všechny funkce podle vaší potřeby.

Mohlo by vás zajímat:

Přidat komentář