Mergado Product XML

Mergado Product XML odpovídá běžným XML pro Heureku či Zboží.cz, akorát obsahuje elementy navíc. Garantuje maximální převoditelnost dat pro všechny podporované formáty reklamních systémů. Vývojářům tak stačí sledovat změny v jedné technické specifikaci. Obsahuje také informace o zboží.

Odborné články o Mergado Product XML: 

Shopion vytváří moderní e-shopová řešení na míru

Rozmýšlíte se, na jakém řešení rozjedete svůj e-shop? Máte na jeho fungování speciální požadavky? Využijte možnosti, které nabízejí internetové obchody od společnosti Shopion. Jsou programované na míru a než si je koupíte, můžete si je vyzkoušet v režimu pronájmu.

01.12.2020
Mergado Product XML 1.8 zjednodušuje přenos dat produktových kampaní

Aby mohl váš e-shop fungovat co nejlépe, musíte vy či vaši vývojáři pravidelně sledovat změny ve specifikaci XML zbožáků. A to je obvykle zdlouhavé. Tento čas zkrátíte na minimum používáním Mergado Product XML.

26.05.2020
Sunlight, Sunshop, podpora Mergadova nabídkového XML

Provozovatelé e-shopů běžících na Sun-shopu mají nově důvod k radosti. Tato platforma totiž začala podporovat Mergadův univerzální nabídkový feed, který umožňuje snazší konverzi na feedy nejrůznějších vyhledávačů.

13.10.2016
Mergado supply XML feed

Vylepšil jsem Mergadovo nabídkové XML o 6 nových elementů. Ty Vám umožní ještě lépe řídit inzerci. Podívejte se, které to jsou.

06.09.2016
Mergadův nabídkový XML feed

Už jsem vám o Mergadově nabídkovém XML řekl, shrnul jsem novinky v nejnovější verzi, a teď mi dochází, že jsem nevysvětlil, jak by měl vývojář shopsystému při nasazování podpory tohoto formátu XML postupovat nejlépe. Následující řádky toto napraví.

14.07.2016

I když jsem o Mergadově nabídkovém XML pro e-shopy napsal na blogu poprvé včera, už ho podporuji nějaký pátek. Pro vás, kdo s ním už pracujete, nyní shrnu aktuální novinky.

13.07.2016
Mergadovo nabídkové XML pro e-shopy

S vývojáři e-shopů si povídám často. A za poslední rok si začali opakovaně stěžovat, že už je nebaví sledovat Google, Facebook, Zboží.cz a další reklamní systémy, jak pořád mění svá XML a přizpůsobovat své shopsystémy jejich novým požadavkům. Rozhodl jsem se jim proto pomoci. Zavedl jsem novinku - Mergadovo nabídkové XML. A rád bych vám o této novince řekl nyní víc.

12.07.2016
Mergadovy novinky, ilustrace

Minulý týden jsme se představili novou aplikaci v Mergadu, kterou je Logbook. Dnes si představíme další vychytávky, které jsme si pro vás připravili.

14.04.2016