Přilákejte k sobě zákazníky přímou cestou. Pomocí partnerské sítě Pricemanie

Článek zveřejněn 05.11.2020

Zlepšete viditelnost a důvěryhodnost vašeho e-shopu s partnerským programem od Pricemanie. Slovenský zbožák pro své klienty připravil novou síť Pricemania Content Network (PCN). Zjistěte, jak její pomocí před Vánoci zvýšíte zájem nakupujících.

Seznamte se s Pricemania Content Network

E-shopářům inzerujícím na Pricemanii tato novinka přináší možnost zvětšit objem návštěvnosti a obratu obchodu. Jak funguje nový program? V rámci sítě obsahových partnerů srovnávač zobrazuje aktualizované widgety s nabídkami a přímým proklikem do zapojeného e-shopu. Zákazníci se tak prostřednictvím recenzí, porovnávacích testů a novinek dostanou přímo na partnerský e-shop bez nutnosti mezikroku.

Ukázka Pricemania widgetu na webu o mobilních technologiích www.mojandroid.sk. Zdroj: Pricemania.sk

Co PCN nabízí partnerským e-shopům

  • zajištění vyšší návštěvnosti a generování obratu z kvalitních obsahových webů ( více než 3 milionů uživatelů měsíčně)
  • rozšíření záběru kampaní mimo Pricemanii
  • oslovení nových zákazníků a zvýšení velikosti publika
  • budování značky přes specializované weby z vašeho segmentu

Nezapomínejte na bezchybný chod e-shopu v předvánočním období. Nenechte nic náhodě a zkontrolujte stav vašeho feedu pomocí bezplatného auditu. Pokud v inzerci objevíte slabá místa, v Mergadu je jednoduše a sami opravíte.

Jak se zapojit do partnerské sítě Pricemanie

Nabídky aktivních platících zákazníků Pricemanie se zobrazí v síti PCN automaticky. O zobrazení v defaultním řazení ve widgetu následně rozhoduje nastavená CPC. Na obsahovou síť se vztahuje i stejné nastavení ceny prokliků, které platí pro Pricemanii.

Inzerenti na Pricemanii najdou v průběhu listopadu v administračním rozhraní možnost biddingu pro jednotlivé portály. Widgety se budou zobrazovat na stránkách jako Zive.sk, Mojandroid, Techbox, Androidportal, Nextech a Fony.sk.

Portály, na kterých se budou zobrazovat nabídky v rámci sítě PCN. Zdroj: Pricemania.sk

V administraci zároveň přibude odkaz „Automaticky doplnit utm parametry do odkazů z PCN“ pro efektivní měření výsledky v Google Analytics. Pricemania také doporučuje sledovat asistované konverze, protože obsahové weby se mohou nacházet v dřívějších krocích nákupního procesu.

 

Partnerská síť Pricemanie přináší další prostor, jako podpořit značku ještě před Vánoci. Nezapomínejte na kvalitu inzerce a péči o produktový feed. Spravujte ho Mergademna prvních 30 dní máte jeho používání zdarma.

Mohlo by vás zajímat:

Pricemania Content Network představila užitečné novinky

V roce 2020 představil slovenský zbožák Pricemania svoji partnerskou síť. A hned zkraje roku 2021 přináší rozsáhlý update. Nově umí zobrazovat vaše nabídky v závislosti na segmentu a nastavení v administraci na Pricemanii. Podívejme se na její novinky blíž.

09.02.2021
Velký přehled slovenské e-commerce

Slovenský online trh si v posledních letech vytvořil silné místo na mapě evropské e-commerce. Cílem zahraničních obchodníků je díky nízkým nákladům na správu e-shopu a rychlému tempu růstu e-commerce, které meziročně stouplo až o 29 %.

08.10.2021
Zvyšte hodnotu e-shopu s odznakem Ověřený obchod od Pricemanie

Srovnávač Pricemania uděluje inzerujícím e-shopům od června certifikát Ověřený obchod. Ocenění získají dlouhodobě kladně hodnocení obchodníci bezplatně. Posilněte spolehlivost vaší značky a prostudujte si podmínky pro získání odznaku.

22.07.2020

Přidat komentář