Pricing Rank ohlídá vaši cenovou politiku za vás

Článek zveřejněn 25. 11. 2016
| 2 minuty čtení

Příliš drahé nebo zbytečně levné?

Na první nebo desáté pozici? Aplikace Pricing Rank vám poskytne přehled o tom, jak si stojí vaše zboží v porovnání s konkurencí a pomůže vám nastavit vaši cenovou politiku. Snadno tak zjistíte, u kterých položek si i při zdražení udržíte požadovanou pozici na Heurece. 
 
Skrze Pricing Rank se tak můžete dostat nejvýše na první místo v nebiddovaných pozicích (pro první čtyři zobrazení je potřeba bidding).
 
Pricing Rank totiž monitoruje ceny vašich nejbližších konkurentů a podle vašeho zadání konkrétní pozice ve vyhledávání navrhuje zvýšení nebo snížení ceny. Máte tak přehled o cenách ve vašem oboru a můžete podle nich upravovat svou cenovou strategii. Aplikace vám navíc nabídne přehled produktů, které této strategii nevyhovují a vy můžete jejich cenu individuálně upravit
 
 

Nastavení cenové politiky

Klíčovým okamžikem práce s Pricing Rankem je nastavení cenových politik. Pro jednotlivé výběry vytvořené v Mergadu můžete nastavit jejich požadovanou pozici, a to buď nejhorší nebo nejlepší. Pricing Rank pak za vás ohlídá, že svou pozici ve vyhledávání udržíte v požadovaných mezích. 
 
 
Na základě tohoto nastavení najdete potom na stránce Přehledy soupis produktů, které vaší cenové politice neodpovídají – jsou buď příliš levné (a danou pozici by udržely i při vyšší ceně) nebo naopak příliš drahé a pro dosažení cílové pozice je nutné jejich cenu snížit (nebo začít biddovat). Pricing Rank vám také doporučí o kolik a kterým směrem máte cenu upravit. 
 
 

Jak aplikaci zapnout

Novou aplikaci zapnete snadno přímo v Mergado Store. Pro její aktivaci je potřeba mít nastavené stahování Sortiment reportu z Heureky.
 
Prvních 10 dní na vyzkoušení je zdarma, poté přejde aplikace do placeného režimu za 386 Kč za měsíc. Pokud byste k ní měli dotazy, neváhejte se nám ozvat do fóra nebo na podporu. 
 
Napsal / Kateřina Šmajzrová / 25. 11. 2016

Katka se panu Mergadovi stará o české texty, hlídá aby jim bylo rozumět a aby vás bavily. Taky točí videa a webináře pro ty, kdo jsou spíš na obrázky než na texty. Mimo to ráda chodí po horách a čte.

Témata: Aplikace

Přidat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Přidáním komentáře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.