Proklikejte si beta verzi nového Zboží.cz

Článek zveřejněn 11.09.2014

O redesignu Zboží.cz

Nové Zboží.cz by mělo řešit nešvary původní, zastaralé aplikace. Seznam.cz, který Zboží.cz provozuje, sliboval zcela novou aplikaci s novým pojetím v mnoha ohledech. Jakým směrem jde, si můžete prohlédnout v Beta verzi nového Zboží.cz.

Termín spuštění nového Zboží.cz

Seznam.cz chce s novým Zboží.cz stihnout Vánoční prodejní sezónu 2014. Vývoj nového Zboží.cz má vysokou prioritu a spuštění do ostrého provozu by mělo proběhnout v řádu týdnů.

Beta verze Zboží.cz

Náhled hlavní stránky nového Zboží.cz.

Co na nové Zboží.cz pan Mergado

Nakonec mi nový koncept přijde poměrně konzervativní, takže by mohl dopadnout dobře. Záležet bude na kvalitě provedení. Stávající beta verze má řadu neduhů a skrytých pastí. Například „Rychlý nákup“, vypíše na upoutávce produktové karty např. ve výsledcích vyhledávání, přímý proklik na TOP prodejce. Narazil jsem na zboží, kde byla chyba ve spárovanosti a tato TOP položka vedla na jiné zboží, než bylo v produktové kartě. Diskutovat bychom mohli více, ale vývoj probíhá, a tak nepředbíhejme a počkejme si, jak budou vývojáři Seznamu nové Zboží.cz dále měnit.

Komentáře

Nove zbozi se mi libi. Posilal jsem jim pripominku, aby pridali ke zbozi moznost vlozit krom fotky i videonahled, videorecenzi,atd.

Tomas/Pátek, 12. Září 2014 - 8:10

Přidat komentář