Shop roku 2016 na Heurece

Článek zveřejněn 13.01.2017
Klání se letos můžete zúčastnit ve třech disciplínách – Ceně kvality, Ceně popularity a Ceně Heureky. O první z nich rozhodují zákaznické recenze na Heurece, o druhé hlasující na internetu a o třetí porota, která vybere výjimečný e-shop
 

Jak se zapojit?

  • Cena kvality je postavená na zákaznických recenzích, které Heureka sbírá. Pokud máte certifikát Ověřeno zákazníky, budou do soutěže zahrnuta všechna hodnocení vašeho e-shopu za uplynulý rok. Na vás je tak jen výběr kategorie, do které se se svým e-shopem zařadíte. Heureka si přitom vyhrazuje právo toto zařazení změnit, pokud byste neodpovídali kritériím. Volbu můžete provést do konce ledna.
  • Cena popularity stojí na hlasech z lidu – kdokoli na internetu tak může hlasovat pro nejoblíbenější e-shop pomocí formuláře, a to až do konce února. K dispozici jsou bannery, kterými můžete o soutěži své zákazníky informovat. 
  • Cena Heureky je trochu speciální – e-shop do ní můžete přihlásit vy sami nebo kdokoli jiný, klíčová je přitom výjimečnost. Loni získal tuto cenu e-shop Člověka v tísni skutecnydarek.cz. Pro registraci do této soutěže není nutné být registrován na Heurece, o vítězi rozhoduje porota složená z odborníků na e-commerce. 
 
Vítězové a finalisté v jednotlivých kategorií (ve všech třech soutěžích) se mohou pyšnit speciálním bannerem, který se zobrazuje ve vyhledávání.
 
 
Kompletní informace o akci najdete na webu www.shoproku.cz.
 
 

Přidat komentář