Osvojte si Bidding Fox s praktickým video-průvodcem

Získejte jistotu při nastavování Bidding Foxu pomocí videonápověd. Lišáci si pro uživatele připravili sérii videí, se kterými se naučíte ovládat aplikaci úplně sami. Sledujte, jak si dokážete nastavit fungující bidding krok za krokem.

Rozšiřte si znalosti o Bidding Foxu

Pokud chcete vytěžit z Bidding Foxu maximum už po prvním zapnutí, postupujte pěkně popořadě. Detailně zpracovaný úvod do aplikace vám objasní všechny její zákoutí. Představí vám uživatelské prostředí a nástroje, se kterými budete nejčastěji pracovat.

A nezapomeňte si stáhnout checklist, který vám pomůže udržet si systém v celém procesu.

 

Videonávod: Aplikace v kostce

V lišáckém rozhraní se už bezchybně vyznáte, ale stále bojujete s některým z jeho nastavení? Právě toto video vám napoví, jak začít s konkrétními funkcemi a jak na první kroky při spouštění Bidding Foxu.

 

První stránka, se kterou se po přihlášení dostanete do kontaktu, je Přehled. Najdete tu nejhlavnější data a grafy o kondici spuštěných projektů. A jak tyto údaje využijete při dalším nastavování appky? Díky názorným ukázkám ve videu pochopíte tento proces za pár minut.

 

Příprava strategie je hlavním pilířem úspěchu. Projděte si komplexní návod, jak je nastavit podle vašich preferencí a cílů e-shopu. Najdete tu i tipy, jak zkombinujete různé funkce a ještě lépe tím zautomatizujete bidding.

 

Pokud je pro vás stránka Strategie stále nepřehledná, tato nápověda je přesně pro vás. Ve vizuální ukázce všeho, co nabízí Přehled strategií, najdete vysvětlení každého tlačítka i záložky. Naučíte se proklikat k užitečným statistikám a grafům jednotlivých strategií.

 

Pokud chcete mít jednodušší přehled o konkurenčním sortimentu, využijte stránku Konkurence. V jejím rozhraní najdete e-shopy, které mají stejně spárované produkty a stav, jak si oproti nim vede váš obchod. Mrkněte na video a využijte potenciál monitoringu konkurence s Bidding Foxem.

Buďte v obraze o možných chybách a situacích, které mohou pri biddingu na srovnávači nastat. Následující nápověda vás detailně provede stránkou Diagnostika. Poznáte lepší možnosti monitorování produktů a naučíte se, jak si vytvořit vlastní metriky na jejich sledování.

 

V rámci nastavení pokračujeme na stránku Reporty. Její pomocí si udržíte bezchybný přehled o stavu vašeho sortimentu. Naučte se, jak sledovat bilanci e-shopu oproti minulým měsícům nebo získat důležité obchodní údaje z výkonnostního reportu.

 

Další důležitou součástí Bidding Foxu je stránka Produkty. Její doménou je možnost sledování nabídek a filtrování podle specifických požadavků. Pokud nevíte jak na to, video vám napoví.

 

Připravte si na práci s produkty přednastavené filtry, které na stránce Produkty upravíte podle vlastních požadavků. Pokud je propojíte s metrikami na stránce Diagnostika, dokážete sledovat i jejich úspěšnost.

Poslední část videonápovědy se zaměřuje na stránku Události. Z nápovědy získáte rady, jako v přehledu událostí vyfiltrujete potřebné informace o vašich projektech a jak s nimi dále pracovat.

 

Tým Bidding Foxu bude rozšiřovat vaše znalosti i v dalších částech video-průvodce – sledujte jejich blog a sociální sítě. Zdokonalte i vaši cenotvorbu. Nová appka Pricing Fox automaticky ohlídá ceny produktů a zaměřuje se i na konkurenci. Vyzkoušejte si její výbavu na 15 dní zdarma.

 

Mohlo by vás zajímat:

Nabízejte Balíkovnu jako další typ dopravy

Chcete svým zákazníkům usnadnit odběr zásilky v místech, kde je nízké pokrytí parcel pointů různých dopravců? Nabízejte dopravu do Balíkovny České pošty, ve které budou nakupující rychleji odbaveni prostřednictvím kódu k vyzvednutí. Nově ji podporuje i Heureka.

05.10.2020
Osvojte si bezchybné párování produktů s Just Bidding #7

Jak uchopit párování zboží z toho správného konce? V dalším díle série Just Bidding dostanete odpovědi na časté otázky, které e-shopaře trápí při vytváření produktových karet pro srovnávače zboží. S tipy od specialisty Jirky Guňky z Bidding Foxu se naučíte chyby nejen kontrolovat, ale i eliminovat.

20.08.2020
S Bidding Fox Elements oslovíte zákazníka víc než konkurence

Aplikace Bidding Fox Elements za poslední dobu představila několik novinek. Nedávno přidané funkce nabízí rozšířenou práci s elementy z produktové karty. V několika snadných krocích také ukázala způsob, jak si poradit s dárky konkurence. Přečtěte si, jak nové funkce ve výbavě Bidding Fox Elements fungují.

06.05.2020

Přidat komentář