Osvojte si Bidding Fox s praktickým video-průvodcem

Článek zveřejněn 03.07.2020

Získejte jistotu při nastavování Bidding Foxu pomocí videonápověd. Lišáci si pro uživatele připravili sérii videí, se kterými se naučíte ovládat aplikaci úplně sami. Sledujte, jak si dokážete nastavit fungující bidding krok za krokem.

Rozšiřte si znalosti o Bidding Foxu

Pokud chcete vytěžit z Bidding Foxu maximum už po prvním zapnutí, postupujte pěkně popořadě. Detailně zpracovaný úvod do aplikace vám objasní všechny její zákoutí. Představí vám uživatelské prostředí a nástroje, se kterými budete nejčastěji pracovat.

A nezapomeňte si stáhnout checklist, který vám pomůže udržet si systém v celém procesu.

 

Videonávod: Aplikace v kostce

V lišáckém rozhraní se už bezchybně vyznáte, ale stále bojujete s některým z jeho nastavení? Právě toto video vám napoví, jak začít s konkrétními funkcemi a jak na první kroky při spouštění Bidding Foxu.

 

První stránka, se kterou se po přihlášení dostanete do kontaktu, je Přehled. Najdete tu nejhlavnější data a grafy o kondici spuštěných projektů. A jak tyto údaje využijete při dalším nastavování appky? Díky názorným ukázkám ve videu pochopíte tento proces za pár minut.

 

Příprava strategie je hlavním pilířem úspěchu. Projděte si komplexní návod, jak je nastavit podle vašich preferencí a cílů e-shopu. Najdete tu i tipy, jak zkombinujete různé funkce a ještě lépe tím zautomatizujete bidding.

 

Pokud je pro vás stránka Strategie stále nepřehledná, tato nápověda je přesně pro vás. Ve vizuální ukázce všeho, co nabízí Přehled strategií, najdete vysvětlení každého tlačítka i záložky. Naučíte se proklikat k užitečným statistikám a grafům jednotlivých strategií.

 

Pokud chcete mít jednodušší přehled o konkurenčním sortimentu, využijte stránku Konkurence. V jejím rozhraní najdete e-shopy, které mají stejně spárované produkty a stav, jak si oproti nim vede váš obchod. Mrkněte na video a využijte potenciál monitoringu konkurence s Bidding Foxem.

Buďte v obraze o možných chybách a situacích, které mohou pri biddingu na srovnávači nastat. Následující nápověda vás detailně provede stránkou Diagnostika. Poznáte lepší možnosti monitorování produktů a naučíte se, jak si vytvořit vlastní metriky na jejich sledování.

 

V rámci nastavení pokračujeme na stránku Reporty. Její pomocí si udržíte bezchybný přehled o stavu vašeho sortimentu. Naučte se, jak sledovat bilanci e-shopu oproti minulým měsícům nebo získat důležité obchodní údaje z výkonnostního reportu.

 

Další důležitou součástí Bidding Foxu je stránka Produkty. Její doménou je možnost sledování nabídek a filtrování podle specifických požadavků. Pokud nevíte jak na to, video vám napoví.

 

Připravte si na práci s produkty přednastavené filtry, které na stránce Produkty upravíte podle vlastních požadavků. Pokud je propojíte s metrikami na stránce Diagnostika, dokážete sledovat i jejich úspěšnost.

Poslední část videonápovědy se zaměřuje na stránku Události. Z nápovědy získáte rady, jako v přehledu událostí vyfiltrujete potřebné informace o vašich projektech a jak s nimi dále pracovat.

 

Tým Bidding Foxu bude rozšiřovat vaše znalosti i v dalších částech video-průvodce – sledujte jejich blog a sociální sítě. Zdokonalte i vaši cenotvorbu. Nová appka Pricing Fox automaticky ohlídá ceny produktů a zaměřuje se i na konkurenci. Vyzkoušejte si její výbavu na 15 dní zdarma.

 

Mohlo by vás zajímat:

Podívejte se na 6 hlavních novinek v aplikacích Pricing Fox a Bidding Fox

Využíváte s e-shopem bidding a pricing na srovnávačích zboží? Máme pro vás nové tipy přímo od lišáckých aplikací z Mergado Store. Návod na správné nastavení cookies, jarní release a přidané funkce v našem rychlém přehledu. Sledujte, co mají nového v Pricing Foxu a Bidding Foxu.

25.03.2022
Objevte Bidding Audit. Stane se vaší pravou rukou při bidování na Heurece

Zajímá vás, zda bidujete správně nebo jak si vede vaše zboží na srovnávači? Nový Bidding Audit za vás odhalí všechny detaily. S tímto bezplatným online nástrojem od aplikace Bidding Fox zkontrolujete nabídku na Heurece a získáte komplexní pohled na váš sortiment.

12.05.2021
Zjistěte, co se děje v e-commerce. Čerstvý přehled novinek vám přináší Mergado Insight

Nenechte si uniknout důležité informace z prostředí online obchodu. Pusťte si náš rychlý průlet novinkami za uplynulé období. Co zahýbalo domácí či zahraniční scénou? Jaké e-shopařské tipy přibyly na blogu Mergada a jeho aplikací? Podívejte se na nový díl Mergado Insight.

16.03.2021

Přidat komentář