Získejte více z GLAMI díky jeho novinkám na rok 2019

Článek zveřejněn 01.03.2019

Fashion srovnávač GLAMI v roce 2018 opět posunul dál svoje služby. Rozšířil pole působnosti do dalších států, spustil rozsáhlou televizní kampaň, e-shopům pomohl k nákupům v hodnotě přesahující 2 miliardy. Co je letos před ním? Jaké novinky pro své uživatele chystá? To se dozvíte v následujících řádcích.

Jaké novinky chystá GLAMI v roce 2019

Změna způsobu účtování prokliků

15.3. GLAMI zavádí nový ceník. Ten upravuje způsob účtování prokliků, který přechází z fixně stanovených minimálních na dynamické ceny. Dynamické ceny se budou měnit automaticky podle situace na trhu, biddingu ostatních e-shopů a cenové úrovně produktů. To ovlivní snížení minimálních cen v kategoriích. Kampaně uživatelů GLAMI tak díky tomu docílí příznivějšího PNO.

GLAMI reviews program

Pomocí této služby e-shopaři zjistí, které produkty, značky a e-shopy lidé rádi doporučují. To jim pomůže se lépe zaměřit na to, aby zákazníkům poskytli co nejvíce důvodů pro uskutečnění nákupu.

Udržitelnost a lokální móda

Průzkum Fashion (Re)search, který GLAMI vloni vydalo, ukazuje mimo jiné na fakt, že udržitelnost a lokální móda byly jedny z hlavních faktorů, které vloni ovlivnily módu v ČR. Díky tomu se GLAMI rozhodlo klást větší důraz na to, jak módní značky přistupují k ochraně životního prostředí a jak zodpovědně vyrábí módu. Tato iniciativa si klade za cíl usnadnit zákazníkům cestu k lokálním designérům a více tak podporovat značky, které jsou zodpovědnější v přístupu k naší planetě.

Podle průzkumu Fashion (Re)search jsou až tři čtvrtiny Čechů ochotny připlatit si za etické nebo udržitelné produkty. Zdroj: www.fashion-research.com

Spuštění GLAMI v dalších státech

Vloni GLAMI expandovalo do Řecka, Ruska a Turecka. Nyní tedy poskytuje služby ve srovnávání módy a doplňků ve 13 státech. Na rok 2019 plánuje vstup do dalších 4 zemí.

 

Využijte připravované novinky na GLAMI co nejvíce. Umožní vám posílit prodej módy nejen v ČR. S Mergadem můžete snadno inzerovat ve všech státech, kde GLAMI působí. Ve článku Prodávejte na GLAMI jsme vám poskytli podrobný přehled toho, jak tento specializovaný srovnávač využít.

Komentáře

Dobrý den,
víte od kdy bude program GLAMI reviews spuštěn? Díky. M.

Michal/Pondělí, 4. Březen 2019 - 8:26

Dobrý den Michale,
v materiálech GLAMI, které jsou aktuálně k dispozici, zatím datum spuštění programu reviews obsaženo není. O dalším vývoji této služby budeme naše čtenáře určitě informovat.

Lukáš Horák (admin)/Úterý, 5. Březen 2019 - 8:55

Co udělá změna CPC jsem zvědav. Opakovaně jsem byl v poslední době u diskusí nad nepřiměřeně vysokými náklady na inzerci a omezenými možnostmi toto řešit. Na BESTETO klubu měli, shodou okolností, Filip s Patrickem přednášku kde právě Glami vystupovalo. Je to nyní velké téma. Uvidíme jak Glami vyváží důraz na vlastní tržby vůči rentabilitě inzercí e-shopů.

Michal Janík (admin)/Úterý, 5. Březen 2019 - 23:06

Uvidíme 15. jak se s tím Glami popasuje a o kolik se hne minimální CPC.

Michal/Středa, 6. Březen 2019 - 7:18

Tak změnu na GLAMI už vidíme. Na BESTETO blog o tom s Nikčou napsal pár řádek Patrick do novinky o GLAMI CPC. Co to udělalo s náklady na inzerci by už mělo být vidět u větších rozpočtů. U měnších v následujících (tý)dnech.

Michal Janík (admin)/Neděle, 24. Březen 2019 - 21:38

Zdravím, máte informace o tom, jak se na Glami vyvíjí klientům PNO? AboutYou biduje na kategorie v průměru + 40 % a to solidně zahýbe s CPC. Díky.

Michal/Pátek, 7. Únor 2020 - 14:12

Dobrý den,
odpověď na takovouto otázku bohužel nemáme. Je ovšem možné, že některý z našich certifikovaných specialistů vám dokáže odpovědět podle vašich představ. Přejeme vám pěkný víkend.

Lukáš Horák (admin)/Pátek, 7. Únor 2020 - 15:37

Přidat komentář